Kobiety żyjące w pojedynkę

Wydawnictwo: Żak

Kobiety po 30. roku życia bez stałych partnerów zwane są popularnie singlami lub pogardliwie starymi pannami. Kim są? Jakie mają przygotowanie do życia? Co sprawiło, że nie związały się z kimś na stałe? Na pytania te stara się odpowiedzieć autorka książki będącej na Uniwersytecie Zielonogórskim pracą doktorską. Po wielu wywiadach i po dokładnej ich analizie wyłania się obraz młodej,...

Na pytania te stara się odpowiedzieć autorka książki będącej na Uniwersytecie Zielonogórskim pracą doktorską. Po wielu wywiadach i po dokładnej ich analizie wyłania się obraz młodej, atrakcyjnej, wykształconej i zajmującej wysokie stanowisko kobiety-singla.

laik | 2014-08-19
liven | 2012-01-30