Feuergesicht
83-86646-92-6
highersense

Sztuka opowiada o klaustrofobicznych uczuciach nowego pokolenia,o strachu przed dorastaniem i stawaniem się podobnym do swoich rodziców. Na wskroś przesycona symboliką budzi niepokój i skłania do myślenia. Kurt i Olga są rodzeństwem żyjącym w zażyłych i lekko kazirodczych stosunkach. Kurt przeżywa silną fascynację ogniem. Kiedy Olga związuje się z chłopcem o imieniu Paul obsesja Kurta staje się niebezpieczna.

ameliatango | 2014-06-23
highersense | 2010-08-16