17 nieseksualnych powodów, dla których ludzie uprawiają seks

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Hidden bedroom partners
83-85416-15-3
ania_och

Czy prawdziwe seksualne spełnienie jest możliwe? Czy ci, którzy twierdzą, iż osiągają ekstazę, po prostu przesadzają? Seks jest nieodłączną częścią natury ludzkiej, co więcej - stanowić może źródło satysfakcjonujących i pięknych przeżyć. Bywa jednak, że uprawianie miłości służy zupełnie innym celom: na przykład staje się sposobem rozładowania napięcia, poszukiwania wsparcia, ucieczką przed depresją lub poczuciem osamotnienia. W rezultacie takiego postępowania do naszych sypialni zakrada się oziębłość, zazdrość czy rozczarowanie (lecz nie tylko). Dzięki lekturze książki napisanej przez dwoje wybitnych specjalistów można tego uniknąć oraz dowiedzieć się, w jaki sposób wykorzystać doznania seksualne, tak aby czerpać z nich niepomiernie zwielokrotnione uczucia radości i spełnienia, zaspokoić własne tęsknoty i oczekiwania.

Andrzej | 2016-10-03

Dająca do myślenia książka o nieseksualnych powodach seksu.

aminaami | 2014-05-03
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 03 maja 2014

Problemy towarzyszą ludziom od zawsze, nawet gdy są oni tego nieświadomi. Czasem jest trudno znaleźć odpowiedź na pytania, które dręczą nas i nie wiemy kogo o to coś dręczącego nas zapytać. Trudno znaleźć ten punkt w swoim życiu, w którym coś zaczęło dziać się nie tak i podążyło w niewłaściwym kierunku. Najczęściej wpływ na nas ma więcej czynników, dlatego warto szukać odpowiedzi na swoje pytania. Książki są najlepszą kopalnią wiedzy, ale trzeba trafić na tę właściwą, tak jak się trafia na właściwego terapełtę.
Ja znalazłam w tej książce wiele odpowiedzi, których szukałam. Myślę, że stała się iskrą do zmiany mojego życia. Takiej istry życzę także wszystkim czytelnikom, przy tej, czy innej książce.