The Warriors
wojna secesyjna, historia, saga
historyczna

Wojna osiąga punkt kulminacyjny, rozdzierając wzburzony kraj. Niespokojni Kentowie ciągną do dalekich pól bitewnych. Południe zostaje ostatecznie zdewastowane przez Unię. A potem... błyszczący szlak towarowy na Południe przez Union Pacyfic Railroad oraz pełne wigoru Traveling Towns... i ciągle barbarzyńskie najazdy Indian... rozkwitające na Wschodzie luksusowe rezydencje... wrzące enklawy nowych związków handlowych - to tło narodowego odrodzenia i namiętnych prywatnych potyczek Kentów. Triumfy i porażki popychają tę śmiałą rodzinę wciąż naprzód - w nową erę, a ich odważne poczynania budzą sensację.

I znowu wzruszające romantyczne powikłania. Zmysłowa południowa piękność wciąga młodego Jeremiaha w sieć namiętności i morderstwa... Michael Boyle tęskni za prześliczną imigrantką Hannah... a przeznaczenie nieodwołalnie kieruje bohaterów na szlak prowadzący w wielką amerykańską przepaść.

książek: 1918
Vinga | 2016-11-26