The Devil on Horseback
powieść angielska
Barbara

Dwie serdeczne przyjaciółki: francuska arystokratka - Marguerite, i jej angielska nauczycielka - Minelle, po wielu niezwykłych, czasem nawet budzących grozę perypetiach docierają do Francji w przeddzień wybuchu rewolucji. Nastroje panujące wśród ludu zapowiadają rychły przewrót. Czy Minelle, zakochana w hrabim Fontaine Delibes - tytułowym diable w siodle, zdoła uratować go ze szponów rozjuszonego tłumu, szturmującego Bastylię 14 lipca 1789 roku?

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

Kasia | 2013-08-08
Przeczytana: 2008 rok

Świetna. Czyta się jednym tchem. To nie tylko romansidło, ale również kryminał :)

Anna | 2016-08-06
Na półkach: Victoria Holt, Przeczytane