Bóg na Harleyu

Tłumaczenie: Agnieszka Szolc
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nirvana". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Limbus
God on a Harley
83-7191-087-8
Poetyka

"Uśmiechnął się wyrozumiale. - Znam twoje zdanie na temat religii i przyznaję, że w dużej mierze to ja zawiniłem. Na tym polega mój błąd sprzed wieków. Lecz ludzie także trochę namieszali, mylnie interpretując prawie wszystko, co powiedziałem. O czym tu mówić, przecież toczyli nawet wojny o to, kto ma rację. W końcu wszystko wymknęło się spod kontroli. - Spojrzał na mnie uroczyście. - Oto więc...

"Uśmiechnął się wyrozumiale.
- Znam twoje zdanie na temat religii i przyznaję, że w dużej mierze to ja zawiniłem. Na tym polega mój błąd sprzed wieków. Lecz ludzie także trochę namieszali, mylnie interpretując prawie wszystko, co powiedziałem. O czym tu mówić, przecież toczyli nawet wojny o to, kto ma rację. W końcu wszystko wymknęło się spod kontroli. - Spojrzał na mnie uroczyście. - Oto więc jestem. Chcę posprzątać cały ten bałagan".

[Limbus, 2001]

marika3333 | 2011-02-28

Książka przedstawia Boga w dzisiejszych czasach. W Skórze i na motorze. Bardzo przyjemnie się czyta, przy czym daje do myślenia. Polecam:)

Joanna Eliasz | 2016-08-24
Edd | 2015-07-10