Dziedzictwo

Wydawnictwo: Itaka
Legacy
838600830X
Marek

Dziedzictwo to ostatni tom wielkiej kalifornijskiej sagi Hawarda Fasta, rozpoczętej przez powieść Imigranci- sagi, która również w Polsce spotkała się z wielkim uznaniem czytelników i przez wiele miesięcy gościła na krajowych listach Bestsellerów. Główną bohaterką książki, podobnie jak poprzedniej części cyklu, jest Barbara Lavette, córka i wnuczka amerykańskich milionerów, która jako pisarka...

Główną bohaterką książki, podobnie jak poprzedniej części cyklu, jest Barbara Lavette, córka i wnuczka amerykańskich milionerów, która jako pisarka bierze czynny udział w najbardziej dramatycznych wydarzeniach XX wiecznej historii Stanów Zjednoczonych.

źródło opisu: Od Wydawcy

źródło okładki: http://www.wieszcz.pl/dziedzictwo,id144383.html