Supermama najlepsza we wszystkim

Tłumaczenie: Hanna Karpińska
Wydawnictwo: Świat Książki
The mum`s book. For the mum who`s best at everything
978-83-247-0801-7
poradnik, wychowanie, dzieci
Jola

Kochana, troskliwa i wyrozumiała Obecna przy dziecku w trudnych chwilach, poratuje w każdej sytuacji i nigdy nie traci głowy... Ale nawet supermamie od czasu do czasu przydadzą się dobre rady i... chwile wytchnienia. Ten poradnik podpowie Ci, jak zorganizować dzieciom fantastyczną zabawę czy wydać przyjęcie dla maluchów. Nakłonisz dzieci do rannego wstawania, robienia porządku, pomocy w...

Kochana, troskliwa i wyrozumiała
Ten poradnik podpowie Ci, jak zorganizować dzieciom fantastyczną zabawę czy wydać przyjęcie dla maluchów. Nakłonisz dzieci do rannego wstawania, robienia porządku, pomocy w kuchni. Przeczytasz o wspaniałych matkach i dowiesz się, jakich błędów unikać. Macierzyństwo ma wiele stron, tych dobrych i tych złych. Z tą książką doświadczysz przede wszystkim tych pierwszych!

źródło opisu: Wydawnictwo Świat Książki, 2008

źródło okładki: http://www.swiatksiazki.pl

Jola | 2010-07-20
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 27 lutego 2009

Dostałam książkę z okazji narodzin mojego synka. Nie dajcie zmylić się tytułowi - supermama to wcale nie cyborg zaprogramowany na usługiwanie swoim pociechom, pranie, sprzątanie, gotowanie i reagowanie na "mamo, nudzę się!". To książka pełna humoru, porad i miłości. :)

"Nikt na świecie nie jest tak uniwersalny jak mama. To ona potrafi opatrzyć stłuczone kolano, ukoić płacz i uleczyć złamane serce. Ma radę na wszystko i nie traci głowy nawet w najgorszych chwilach."

Lila | 2012-12-10
Przeczytana: 2009 rok