Historia naturalna. Ssaki i ptaki

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Historia Naturalna.". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Muza
Historia Natural
83-7079-521-8
ssaki, ptaki, zwierzęta
albumy
_Olinka_

Historia Naturalna jest sześciotomowym monumentalnym dziełem, opisującym cały świat roślinny i zwierzęcy, a także geologię i dzieje Ziemi. Seria ta jest rezultatem wieloletniej pracy zespołu hiszpańskich zoologów, botaników, geologów, geofizyków i paleontologów. Nad polskim wydaniem pracowało grono naukowców, m.in. z Polskiej Akademii Nauk i Uniwersytetu Warszawskiego, dostosowując zawarte w nim informacje do aktualnego stanu wiedzy. Tekst został wzbogacony kilkoma tysiącami wspaniałych zdjęć. Każdy tom w twardej oprawie z obwolutą.

_Olinka_ | 2010-06-26
wrzesniowa | 2014-01-30