Dyskusje o książce Klaudyna

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czy przeczytałeś ?
Nie czytałam, ale od dawna w planach. Czytałeś/aś    Wyrka. Utracony wołyński raj Wyrka. Utracony wołyński raj
2005
1 tydz. temu
Najpiękniejsze okładki książek
Hwang S.M. "O kurze, która opuściła podwórze" Zauroczyła mnie ta okładka! Brawo dla Joanny Rusinek.
31 tyg. temu
Szukam książek o miłości z większą różnicą wieku! :)
Temat wykopany z zaświatów, to i ja dorzucę, bo może ktoś kiedyś coś w bliżej nieokreślonej przyszłości:  Tysiąc wspaniałych słońc Tysiąc wspaniałych słońc Nie jest o miłości, ale o aranżowanym małżeństwie nastoletniej dziewczyny i dorosłego mężczyzny.
2 lata temu
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Kwiecień 2019)
 Gdzie się cis nad grobem schyla Gdzie się cis nad grobem schyla  Obelisk kładzie się cieniem Obelisk kładzie się cieniem  Trzykroć wrzasnął kocur szary Trzykroć...
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Maj 2017 )
A gdzie i w jakiej cenie dorwałaś "Atlas chmur" w tym wydaniu? :) Pytam, bo szukam dla siebie, a wszędzie ceny zwalają z nóg :(
6 lata temu
Pokazuje 6 z 9