Upadek reklamy i wzlot public relations

Tłumaczenie: Mariola Ciszewska
Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
Fall of advertising and the rise of PR
83-208-1513-4

W swojej najnowszej książce Al Ries i Laura Ries - znani specjaliści z dziedziny marketingu - nakłaniają do odejścia od reklamy jako głównego narzędzia marketingu na rzecz public relations. Bardzo długo reklama była pierwszoplanowym sposobem dotarcia do klienta i na nią przeznaczono największe środki. Ta era już się kończy. Teraz główny nacisk trzeba położyć na narzędzia z zakresu public relations, a reklamę stosować tylko pomocniczo.

Łukasz | 2016-01-10
Patricia | 2015-03-16