Z pierwszego małżeństwa

Wydawnictwo: Akapit
Aus erster Ehe
dona

Od rozwodu Rudolfa von Woltersheima i jego powtórnego ożenku Ewa, córka z pierwszego małżeństwa, spędza swoje pozbawione radości dzieciństwo u starej ciotki. Los córki nie daje jednak ojcu spokoju, tak iż w końcu zabiera ją do domu. Stopniowo "brzydkie kaczątko" zamienia się w czarującą i pełną wdzięku istotę. Sąsiadujący z nimi właściciel ziemski Gotz von Herrenfelde prosi o rękę Ewy. Jej...

Stopniowo "brzydkie kaczątko" zamienia się w czarującą i pełną wdzięku istotę. Sąsiadujący z nimi właściciel ziemski Gotz von Herrenfelde prosi o rękę Ewy. Jej ojciec odprawia go, ponieważ Herrenfelde stoi na progu ruiny.
Dzięki uśmiechowi losu Gotz von Herrenfelde będzie mógł połączyć się z Ewą. Ale już wkrótce wielkie nieporozumienie zakłóci ich szczęście.

skm83134 | 2015-09-25
love123 | 2013-10-02