Miłosne wyznanie doktora Rodena

Tłumaczenie: Anna Lubasiowa
Wydawnictwo: Akapit
Das Liebes Doktor Rodena Gestehen
dona

Długo nie mógł wyzwolić się młody i przystojny dr Roden z miłosnych więzów uwodzicielskiej i zdradliwej Heleny. Nieoficjalnie narzeczona Rodena, wiedząc, że w małżeństwie z nim nie może liczyć na przepych i wielkie bogactwo, nagle wychodzi za mąż za starego i bogatego przemysłowca Brücknera, którego córka Jutta była zaledwie o rok młodsza od swej macochy. Kochając się w dr Rodenie, wrażliwa i...

Kochając się w dr Rodenie, wrażliwa i szlachetna Jutta z bólem obserwowała podwójną, uwodzicielską grę swej macochy, która obdzielać chciała swą miłością i męża, i swego dawnego narzeczonego. Zwodnicza gra pięknej kokietki przekroczyła jednak granice.
Komu Roden złoży swe wyznanie miłosne? O tym już dowiedzą się nasi Czytelnicy z kart tej książki.

Fantasmagoria | 2016-07-14
| 2013-08-21