Jak pisać pracę magisterską?

Wydawnictwo: Impuls
978-83-7587-381-8

Jest to książka niezbędna dla studentów - uczestników seminariów magisterskich, głównie kierunków humanistycznych. Pozycja składa się z trzech części. Pierwsza zawiera głównie wybrane definicje podstawowych pojęć, zwłaszcza metodologicznych, które będą pomocne zarówno na etapie konceptualizacji i planowania badań empirycznych, jak i w trakcie redagowania pracy. Zawiera ona także ważne...

Pozycja składa się z trzech części. Pierwsza zawiera głównie wybrane definicje podstawowych pojęć, zwłaszcza metodologicznych, które będą pomocne zarówno na etapie konceptualizacji i planowania badań empirycznych, jak i w trakcie redagowania pracy. Zawiera ona także ważne elementy wiedzy metodologicznej, związane z klasyfikacją metod badań, rodzajami badań, grupami czynników różnicujących oraz procedura badawczą. Część druga przedstawia konstrukcję pracy jako całości. Część trzecia zawiera zestaw wyrażeń i zwrotów związanych z rozpoczęciem, zakończeniem różnych rozdziałów pracy, z prezentacją i analizą danych empirycznych.

Wszystkie uwagi zamieszczone w tej pracy mają charakter życzliwych uwag, a nie sztywnych i bezwzględnie obowiązujących norm.

Sophie | 2014-02-13
Przeczytana: 12 lutego 2014

Bardzo, bardzo przydatna. Wiele mi pomogła w pisaniu pracy licencjackiej. Ciekawe zagadnienia, przejrzysta forma, trafne komentarze, wiele pomocnych zagadnień. Była tak pomocna jak promotor studenta, który prowadzi, tłumaczy i pomaga. Godna polecenia!

Kamil_Wójcik | 2010-05-19

Wiele bardzo przydatnych informacji :)

nikoletta20 | 2016-03-09
Przeczytana: 19 lutego 2016