Dyskusje o książce Zacisze 13. Powrót

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Najbrzydsze okładki książek
Mam ogromny niesmak przy tej okładce. Chodzi o tą mine i poze, ja wiem, że ona została zrobiona specjalnie w taki sposób, że to wyraz artystyczno-markietingowy, ale dla mnie jest brzydka. Warto dodać, że nic nie mam do Pani na zdjęciu jest dla mnie neutralna:  Mam wątpliwość Mam wątpliwość
3 lata temu
Lista smiesznych ksiazek
Podpisuję się pod serią z czeską arystokratką Evzena Bocka. Na razie mam dwie na koncie:  Ostatnia arystokratka i  Arystokratka w ukropie Śmiałam się w głos i to nie tylko z tego CO tam się dzieje, ale JAK to jest opisane. Wczesna Chmielewska również mnie bawi i śmieszy, szczególnie chyba te dwie książki:  Dzikie białko
119372
3 lata temu
Czytamy w weekend
Właśnie kończę  Miniaturzystka Miniaturzystka
7 lata temu
Poszukuję książek (II kwartał 2016)
Poszukuję na wymianę:  Królowa Tearlingu  Promyczek  Córka Czarownic  Bajki, które zdarzyły się naprawdę. Historie słynnych kobiet  Złodziejka książek  Krąg  Co ze mnie zostało
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (czerwiec 2016)
wypożyczone stosik dzisiejszy już lipcowy  Czarnobylskie truskawki Czarnobylskie truskawki  Gulasz z turula Gulasz z turula  Jaskiniowiec Jaskiniowiec  Miłość, szkielet i spaghetti
20655
8 lata temu