Relaksacja w pigułce

978-83-7489-123-3
relaksacja, zdrowie
zdrowie, medycyna
Kamulka84

„Relaksacja w pigułce” prezentuje krok po kroku niezwykle skuteczną metodę redukowania stresu, jaki towarzyszy nam na co dzień w pracy i w domu. Opiera się ona na technikach zaczerpniętych z programowania neurolingwistycznego (NLP) oraz na ćwiczeniach wywodzących się z jogi. Żyjesz w pośpiechu, pod presją licznych zobowiązań i terminów? „Relaksacja w pigułce” pomoże ci stworzyć własny plan...

Żyjesz w pośpiechu, pod presją licznych zobowiązań i terminów? „Relaksacja w pigułce” pomoże ci stworzyć własny plan ćwiczeń i całkowicie usunąć stres ze wszystkich dziedzin twojego życia. Dowiesz się, jak kontrolować swoje reakcje na wydarzenia, jak zmniejszać napięcie i szybko osiągać stan wyciszenia. Kiedy się tego nauczysz, stanie się to twoim przyzwyczajeniem – będziesz naprawdę doświadczać błyskawicznej relaksacji.

kieloo | 2014-09-19
Na półkach: Przeczytane, 2014