Kobieta silna. Odkryj swoją tożsamość!

Tłumaczenie: Rafał Malinowski
Wydawnictwo: POMOC Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
The Confident Woman: Finding Quiet Strength In A Turbulent World
978-83-7256-864-9
kobieta, kobiecość
poradniki
Scarlett

„Kobieta wtedy jest wewnętrznie wolna, szczęśliwa, jest sobą, gdy we właściwej relacji do odmiennej płci realizuje swoje powołanie”. Tylko w ten sposób można stać się „kobietą silną”.

Ingrid Trobisch, autorka bestsellera „Stać się kobietą” pragnie pomóc wszystkim kobietom odkryć własną wartość, tożsamość, miejsce w świecie.

Paulina | 2015-03-22
Na półkach: 2015 📖, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 22 marca 2015

Jest to książka przepełniona pragnieniami, tęsknotami, wrażliwościami i emocjami kobiety. Zdecydowanie pięknej i dzielnej kobiety. Czytałam ją z notatnikiem w ręce, co rusz zapisując coraz to nowe wskazówki, cenne myśli. Autorka porusza temat każdej ważnej płaszczyzny życia kobiety i pokazuje, jak ją dobrze przeżywać. Ingrid Trobisch to kobieta, której najgłębsze pragnienia wypełnia Jezus i tego można się od niej nauczyć w tej lekturze. Czuję, że w innych rozdziałach mojego życia będę chciała do niej wrócić. Bo to książka dla każdej kobiety: samotnej, zaręczonej, mężatki, rozwódki, wdowy, mamy, babci, nastolatki. Na pewno wnosi wiele do życia i do przeżywania swojej siły jako kobiety. Cieszę się, że mogłam poznać tak piękne serce Ingrid i zaczerpnąć z niego wiele do mojego serca.

marola | 2013-02-07
Przeczytana: 16 lipca 2013

Książka dla kobiet, które poszukują: tożsamości, prawdy o sobie, akceptacji, swojego miejsca na ziemi i odkrywają Boga. Poruszająca, gdy znajdziemy chwilę, by pomyśleć i odnieść ją do siebie.

Onka | 2016-06-13
Przeczytana: czerwiec 2016