Hannah Montana. Dochować tajemnicy

Tłumaczenie: Krzysztof Uliszewski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Hannah Montana". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Hannah Montana. Keepeing Secrets
978-83-237-4152-7
_Olinka_

Miley Stewart wygląda jak zwykła dziewczyna z sąsiedztwa. Jednak, gdy nad sceną zapalają się reflektory, Miley staje się Hannah Montaną, nastoletnią gwiazdą pop! Utrzymywanie tego w tajemnicy i konieczność godzenia szkoły ze sławą piosenkarki jest trudniejsze, niż Miley sądziła. Gdy jej kolega Olivier zaczyna mieć obsesję na punkcie Hannah Montany, Miley nie wie, co robić. Jak może dalej ukrywać swoją tożsamość supergwiazdy, gdy na każdym kroku czai się Olivier?!

„Hannah Montana. Dochować tajemnicy” to kolejna już po, na przykład, „Kim Kolwiek”, książka dla młodzieży wydawnictwa Egmont, oparta na scenariuszach seriali emitowanych przez program Disney Channel. Treść pierwszej części, okraszona zdjęciami – kadrami z odcinka „Dochować tajemnicy” – przybliża młodemu czytelnikowi zarys tego, czego będzie mógł się po książeczce spodziewać w kolejnych jej odsłonach.
I tak, okazuje się, że Hannah Montana to tylko pseudonim artystyczny Miley, zwyczajnej-niezwyczajnej dziewczyny. Zwyczajnej, bo jest nastolatką taką, jak i miliony innych – chodzi do szkoły, ma przyjaciół, zakochuje się. Ma też tajemnice i właśnie jedna z nich czyni ją niezwyczajną. Miley jest światowej sławy piosenkarką mającą tysiące fanów! Ukrywa jednak ten fakt tak dokładnie, że tylko jedna osoba, jej najbliższa koleżanka, Lily, wie o podwójnym życiu Miley.
Akcja serialu (a co za tym idzie, książeczki) osadzona jest zatem w dwóch światach: pierwszym – przeciętnych amerykańskich...

Monia0420 | 2014-08-10

Bardzo słaba książka z dzieciństwa.

Witch | 2014-07-21
Przeczytana: 21 lipca 2014

Na początku lubiałam Miley ale teraz fuuuuu :(

Liwia | 2010-08-07

Przeczytałam tak z ciekawości, chciałam zobaczyć jak bardzo książka różni się od filmu. Muszę przyznać, że nawet fajnie się ją czytało, choć opisy za bardzo mi się nie podobały. :) I książka trochę różniła się od filmu. Ale nie porównujmy. Książka to książka, film to film.

Milenkaa | 2011-12-25
Przeczytana: maj 2011

Ale podobieństwo jej drugiego wcielenia jest bardzo podobne do prawdziwej

Otwarta księga | 2015-12-18
Przeczytana: 2013 rok