Zdrowa kuchnia

Ramsey Healthy Appetite
978-83-7495-556-0
Gordon Ramsay, kuchnia
Pistacia

Każdy z nas chce cieszyć się zdrowiem i być w jak najlepszej formie. Na to, jak się czujemy wpływa sposób odżywiania. Gordon Ramsay przedstawia oryginalne pomysły na zdrowe śniadania, obiady, posiłki dla dzieci, potrawy z grilla, kolacje, desery oraz przekąski podawane w czasie spotkań towarzyskich. Prezentuje również metody zdrowego gotowania, które nadają potrawom optymalny smak. Zdradza także, które produkty zdrowej kuchni preferuje.

[opis wydawcy]

Agnieszka Dąbrowska | 2014-09-11
Przeczytana: 11 września 2014

Mam trzy książki z przepisami Gordona Rmsaya. "Zdrowa kuchnia" inspiruje mnie najczęściej do gotowania. Receptury są dosyć proste, a nawet bardzo proste, a dania z nich wychodzą smaczne. Mam tylko jedną uwagę, nie wiem czy to przeoczenie tłumacza czy w oryginale też był ten błąd, ale trafił się przepis gdzie w opisie jak przygotować potrawę, nie były podane składniki wymienione na początku przepisu, które będą potrzebne do przygotowania danego dania.

| 2017-01-18
Na półkach: Kulinarne, Posiadam, Przeczytane