Detektyw Nosek, Czarna Broda i porywacze

Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
młodzież
rebel-rebel

Od autora Zanim zapoznacie się z przygodami detektywa Noska i jego psa Kuby, powinniście poznać historię powstania tej książki. Inaczej będziecie się dziwić, dlaczego ostatnia przygoda detektywa Noska - wcale nie jest ostatnia. Było to tak. Przed laty napisałem książeczkę pt. "Ostatnia przygoda detektywa Noska" i pisząc ją byłem absolutnie pewien, że pan Ambroży już więcej żadnych przygód...

Od autora

Było to tak. Przed laty napisałem książeczkę pt. "Ostatnia przygoda detektywa Noska" i pisząc ją byłem absolutnie pewien, że pan Ambroży już więcej żadnych przygód nie przeżyje. Stało się jednak inaczej. Za sprawą Tymoteusza Cybucha i jego słynnego dzieła pt. "Portrety psów niezwykłych" Ambrożego Noska i Kubę spotkała jeszcze jedna, zupełnie nieoczekiwana przygoda. Jakże ją było można przemilczeć? Opisałem tę przygodę w książeczce pt. "Detektyw Nosek i porywacze". Dziś otrzymujecie obydwie książeczki w jednym tomie pod zupełnie nowym tytułem.

Bardzo bym chciał, żebyście polubili bohaterów tej książki, tak jak ja ich polubiłem.

maciekzimowski | 2016-08-28
annaroza | 2016-05-30