Invictus boss

Okładka książki Invictus boss Leonia Oscar
Okładka książki Invictus boss
Leonia Oscar Wydawnictwo: Miraż Cykl: Trzy gwiazdy (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Trzy gwiazdy (tom 1)
Miraż
2024-03-07
2024-03-07

Okładka książki Gorąca trzydziestka antologia K.M. Dyga, Greta Eden, Joanna Izdebska, Ewelina Krucza, Helena Leblanc, E. Lorenc, P. Lorenc, Monika Nawara, Leonia Oscar, Joanna Serafin, Anna A. Sosna, Ola Sukiennik, Magdalena Szponar
Gorąca trzydzi... K.M. Dyga, Greta Ed...

Swieeeeeetna!!! Genialna historia którą wciąga bez pamięci! Polecam każdemu i nie mogę się doczekać wydania drugiej części.

Alexandria D’Angelo jest pewna siebie, mądra i wykształcona. Jednak posada asystentki, którą zgodziła się przyjąć, może okazać się dla niej wyzwaniem. I nie chodzi tu o ilość zadań, a o jej nowego szefa. Sebastiano Rina lub Szatan jak lubi go nazywać jest człowiekiem, którego nie da się polubić. Alexa nie zamierza jednak dać się stłamsić. Jak możecie się domyślić, każde spotkanie tej dwójki to kłótnie i iskry. Dziewczyna jednak nie wie, że Rina niedługo zostanie nowym szefem mafii, a ona sama jest na jego celowniku. Tym bardziej, gdy na pewnej imprezie jest świadkiem rozmowy, która zdecydowanie nie była przeznaczona dla jej uszu...
Początkowo nie mogłam się wkręcić w tę historię. Niby wszystko było, a jednak brakowało czegoś, dzięki czemu dałabym się porwać. Jednak nie trwało to długo. Im dalej czytałam tym bardziej lubiłam tę książkę.
Sebastiano jest facetem, którego nie da się za bardzo polubić. Przynajmniej na początku. Jest chamski w biurze, zachowuje się jak król, a sceny gdy zajmuje się mafijnymi sprawami mogą zniechęcić jeszcze bardziej. Jednak autorka delikatnie ujawnia nam jego psychikę, więc myślę, że poznamy go lepiej w drugiej części, a może nawet zyska sympatię.
Bohaterem, który trzyma czytelnika przy lekturze jest Alexa. Dziewczyna z pozoru normalna, ale zakończenie ujawni, że nie jest taka zwyczajna jakby się wydawało. Do tego jej starcia z Riną to pokazanie charakteru, sprytu i inteligencji. Jest to jedna z tych twardych kobiet, ale nie jest przy tym w żaden sposób sztuczna czy przerysowana.
Byłam ciekawa na co pozwoli mężczyźnie, co on sam będzie w końcu chciał z nią zrobić i co ma z tym wspólnego ojciec Sebastiano, bo ten tajemniczy pan skrywa nie jeden sekret, tak czuję, bo jeszcze nie poznaliśmy ich wszystkich. Na dodatek jeszcze małe wstawki z Rosji, które jednoznacznie pokazują, że przybywa wróg, jednak aż do końca nie wiadomo, po kogo przybywa.
Świetnie bawiłam się przy tej książce i z niecierpliwością czekam na kolejną. Jeśli lubicie romanse mafijne to wasz #mustread

Życie Lexi od kilkunastu miesięcy przypomina rollercoaster, tyle że brakuje w nim radości która powinna pojawiać się gdy złe chwile przemijają🙈 A wszystko za sprawą Sebastiano, syna właściciela filmy w której dziewczyna pracuje 😬 A to dopiero początek przygody, na którą musi być gotowa🙈 Książka to debiut, które jest całkiem nieźle napisany co jest ulgą bo nie raz się naciełam i nie ukrywam trochę się obawiałam🤭 Na szczęście dialogi są sensowne, styl pisania lekki, a co więcej wywołuje odpowiednie emocje, między innymi śmiech czy wkurzanie lub strach 😍 Jeśli autorka tak zaczyna, to mam nadzieję że jeszcze niejedną jej książkę przeczytamy ❤️ Jeśli chodzi zaś o fabułę, to jest ona ciekawa, jednak dla kogoś kto tak jak ja, mafijne historię czyta już od lat, nie będzie jakimś wielkim zaskoczeniem 🙈 On wielki Boss któremu świat ma padać do stóp, silny, nieprzewidywalny, zabójczy, ona nie wie kim on jest, ale ciągnie ją do tego niebezpieczeństwa - tak tak, już było i to nie raz 😂 Ale powiem wam że choć znałam schemat, przewidywałam kolejne kroki i naprawdę nie znalazłam w niej nic co by mnie w tym temacie zaskoczyło, całkiem przyjemnie mi się ją czytało 🥹Chyba sama jestem tym zaskoczona😂 Zwłaszcza podobała mi się relacja między bohaterami, ich utarczki po prostu są pełne ognia 🤪 Odmóżdżyła mnie tak jak powinna, na koniec zostawiając wiele pytań co oznacza że po drugi tom na pewno sięgnę a to chyba najważniejsze 😈 Jeśli lubicie klimat mafii, a nie szukacie "czegoś nowego", ale za to fajnie napisanego i ciekawego, myślę że Invictus jest dla was ❤️

Bardzo fajna książka, dobrze się czyta. Momentami sporo wulgaryzmów, ale myślę ze autorka chciała tak podkreślić charakterystyke głównego bohatera. Napewno kupie kolejną część.

"W moim świecie nie było miejsca na odruchy serca czy współczucie. Każdy przejaw ludzkich uczuć to pewna śmierć. Jeżeli wrogowie się zorientują, że masz słaby punkt, bez wahania wykorzystają go, żeby cię zniszczyć."
"Invictus boss" @leoniaoscar.autor to pierwsza część cyklu trzech gwiazd.
Nie ukrywam, że byłam bardzo ciekawa tego debiutu. Jak tylko przeczytałam opis i się dowiedziałam, że jest tu mafia, no to nie mogłabym przejść obok niej i jej nie przeczytać. Ja - osoba kochające romanse mafijne. Nie miałam co do niej większych oczekiwań, żeby się nie sparzyć. Podeszłam do niej jak do większości debiutów podchodzę.
Czy mi się podobało? Ocena wyżej mówi chyba sama za siebie. Nie sądziłam, że ta książka będzie taka dobra. Co ja gadam... dobra to za mało powiedziane. Pomimo dużej ilości stron pochłonęłam ją w zaledwie trzy wieczory. Wciągnęła mnie do tego stopnia, że nikt nie mógł mi przeszkadzać podczas czytania. A gdyby nie to, że musiałam iść do pracy rano, to zapewne bym zarwała dla niej noc i pochłonęła bym ją na raz.
"Invictus boss" różni się od dotychczasowych romansów mafijnych jakie czytałam. Bardziej bym nazwała tę książkę romansem biurowym, ponieważ więcej akcji jest właśnie w pracy (w biurze),niż mafii. Ona jest jakby tłem, ale to mi wcale nie przeszkadzało. Wręcz przeciwnie, to spowodowało, że jeszcze bardziej jestem ciekawa kontynuacji. Jestem pewna, że tam się dopiero będzie działo.
To była naprawdę świetna książka i bawiłam się przy niej naprawdę bardzo dobrze! Ja nie wiem jak ja dam radę czekać na cześć drugą. Przecież to jest niewykonalne... Ja do osób cierpliwych nie należę, także poproszę droga autorko o kolejną część na wczoraj.
Polecam tę historię!

"Invictus boss" @leoniaoscar.autor to pierwsza część cyklu trzech gwiazd.

🔻Debiutancka powieść autorki pokazuje,że mafii nigdy nie mam dość.Ciagle zaskakuje i zabiera w inne regiony świata,pokazując swoją bezwzględność i brutalność.Historia wzbudziła we mnie olbrzymią ilość emocji powodując,że nie mogłam się od niej oderwać.
🔻Postać Sebastiana oraz jego zachowanie podniosło mi wielokrotnie ciśnienie.Jest mężczyzną,który bierze to,co chce-nie pytając.Kocha seks,mając kobiety na zawołanie.Jego arogancja wychodzi na wyższy level! Aż brak mi słów!Nie polubiłam się z nim!
W pewnej chwili wzbudził odrobinę sympatii,lecz za moment wszystko przepadło…
🔻Oprócz działań mafijnych mamy także pracę w biurze,tajemnice skrywane przed najbliższymi,przeszłość,która przypomina o sobie oraz ogniste charaktery głównych bohaterów,których relacja jest burzliwa od pierwszego spojrzenia.Wszystko to tworzy oszałamiającą historię!
🔻Książka posiada wszystko,co kocham w powieściach mafijnych:porywająca fabułę,ciekawych i pewnych siebie bohaterów,dynamiczną akcję,nieprzewidywalność zdarzeń,które przynoszą wiele niebezpiecznych chwil oraz pożądanie trudne do okiełznania!

🔻Będziecie zachwyceni debiutem autorki.Koniecznie ją przeczytajcie.A ja już czekam na kontynuację losów bohaterów.
P O L E C A M

Szczerze mówiąc jestem rozczarowana tą książką. Wątki dosyć ciekawe, sporo się dzieje, ale to nie jest to czego się spodziewałam po czytaniu recenzji i opisu książki. Główny bohater w pewnym momencie zaczął mnie tak denerwować, że sama miałam ochotę go skasować. Największa zaleta tej książki to wspaniała główna bohaterka nie dająca sobie wejść na głowę i z ciętym językiem.

Wow! Co tu die zadzialo? Jedna z lepszych książek jakie czytałam. Autorka zabiera nas w świat, w którym uczucia to słabość, a jedyną wartością jest lojalność i rodzina, niekoniecznie ta, z którą łączą nas więzy krwi. Emocji nie zabraknie do ostatnich akapitów.

Czy książki publikowane na Wattpadzie powinny doczekać się wydania papierowego?

[RECENZJA]
INVICTUS BOSS
Autor: Leonia Oscar
Wydawnictwo: Miraż
Premiera: 07.03.2024
Tom 1, Cykl Trzy Gwiazdy

INVICTUS BOSS to debiutancka książka Leoni Oscar, tytuł rozpoczyna CYKL TRZY GWIAZDY. Historia była wcześniej publikowana na serwisie Wattpad, zdobywając tam grono wiernych fanek. Obecnie za sprawą Wydawnictwa Miraż doczekała się wydania papierowego ze znakomitą okładką i pięknym wnętrzem. Książka liczy ponad 500 stron ale czyta się wyjątkowo szybko, akcja pędzi do przodu, a ogniste charaktery głównych bohaterów nie pozwalają się nudzić.

Zacznijmy od tytułu, na samym początku w prologu znajdziemy wyjaśnienie tego słowa. „INVICTUS – niezwyciężony, niepokonany, nieposkromiony; ten, którego nie można zwyciężyć.” – Taki właśnie jest główny bohater: Sebastiano Rino. Przystojny, pociągający, ale też humorzasty, dupkowaty, narwany i złośliwy. Mimo wszystko jest naprawdę skutecznym biznesmenem, a wkrótce przejmie władzę nad rodziną Costa Nostra w Stanach. Zdobywa wszystko, łącznie z kobietami. Oprócz tej jednej… .

Alexandria D’Angelo to kobieta, którą pokochacie, twarda babka, która wie czego chce i skutecznie będzie ucierać nos Szatanowi. Właśnie zostaje asystentką Sebastiano. Jak przebiegnie ich współpraca? Kim tak naprawdę jest kobieta? Czym zajmuje się Rino? Czy Lexi będzie bezpieczna w świecie czarnych interesów?

Początek książki bardziej przypominał mi romans biurowy z motywem hate-love, stopniowo zaczęło pojawiać się coraz więcej wątków mafijnych i niebezpieczeństw. W ostatnim czasie z ostrożnością sięgam po debiuty, ale ten zdecydowanie wart był przeczytania. Cieszę, się, że ta historia nie kończy się na jednym tomie. Zaskakujący finał, który ostrzy apetyty na więcej. Historia przedstawiona została z perspektywy Lexi i Sebastiano. Jestem fanką głównej bohaterki, takie kobiece postaci bardzo lubię. Lektora obowiązkowa dla fanek mafii, biura i silnych osobowości.

Czy książki publikowane na Wattpadzie powinny doczekać się wydania papierowego?

[RECENZJA]
INVICTUS BOSS
Autor: Leonia Oscar
Wydawnictwo: Miraż
Premiera: 07.03.2024
Tom 1, Cykl Trzy Gwiazdy

✯Współpraca Reklamowa✯

Byłam niesamowicie ciekawa tej książki, a w dodatku to, jak przepięknie została wydana! Na początku powiem, że z niecierpliwością czekam na drugi tom, bo autorka zostawiła nas z takim zakończeniem, że 🤯🤯

Ale zacznijmy od początku, gdzie przyznam się, że nie mogłam się przez kilka rozdziałów przestawić na to, że to jest książka Mafijna i bohaterowie nie będą oszczędzać w słowach i dirty Talkach, ale im dalej tym coraz to lepiej mi się czytało, aż koniec końców pokochałam tą książkę!!!

Sama fabuła od samego początku mnie intrygowała. Wszystkie wątki od początku mnie kupiły, a im dalej odkrywałam kolejne tajemnice tym bardziej chciałam się dowiedzieć o co w tym chodzi! Przysięgam, że dawno nie czytałam tak dobrej książki mafijnej, która wciągnęła by mnie od pierwszych stron. Przyznam się, że niektóre wątki mnie zaintrygowały, bo zupełnie się ich nie spodziewałam.

Alexandria to kobieta, która wielbię i kocham. Uwielbiam mocne postacie, które nie dają sobą pomiatać, a ona właśnie taka jest! I nie ugięła się ani razu! Chyba, że do gry wchodził Dev… tajemniczy nieznajomy!

Za to Sebastiano to typowy mafioza, którego się w moim odczuciu nienawidzi albo uwielbia, ja zdecydowanie przez połowę książki byłam do niego Hate, które potem powoli zmieniało się w Love. Koniec końców patrząc na końcówkę, lekko mnie zabolała fabuła🫣

Bardzo polecam wam zapoznać się z tą historią, bo naprawdę warto. A ja z niecierpliwością czekam na drugi tom!!!

✯Współpraca Reklamowa✯

• Mafia