Tu mieszka dobro

inne
Limitless Mind Publishing Ltd
2023-12-12
2023-12-12

“Tu mieszka dobro” książka, co do której przyznam, miałam mieszane uczucia. Rzadko sięgam po poradniki, jakoś nie mogę się w nie wciągnąć. A tu!! Wręcz przeciwnie miałam wrażenie, że autorka to moja dobra koleżanka, która chce dla mnie dobrze i w nienachalny sposób próbuje mnie zmotywować do działania i walki o samą siebie.

„To nie jest „poradnik „. Nie jestem po to, by Ci dawać rady. Niech „Tu mieszka dobro” będzie tulącym kocem, gdy za oknem jest nieznośnie i potrzebujesz się wtulić i odpocząć bez udawania supermenki. Rosołkiem kochanych rąk, który działa cuda. Życzliwym słowem od serca – gdy już nie masz siły żyć. Kojącym olejkiem, który nakładasz na obolałe serce, gdy już nikt nie patrzy. Odebranym telefonem, na który czekałaś od lat. Zwyczajnie-nie zwyczajną książką, jeśli tak zdecydujesz.”.

Takie słowa na początku książki serwuje nam autorka i zgadzam się z nimi. ❤️

Ta książka naprawdę otula jak przyjemny kocyk, zmusza do przemyśleń i dzięki niej ja również znalazłam kilka rzeczy w sobie które postanowiłam zmienić.
Jestem to taka pozytywna książka, którą powinna przeczytać każda kobieta, która czuje się samotna nawet przez chwilę i potrzebuje kobiecego wsparcia❣️.

Polecam ❣️

„To nie jest „poradnik „. Nie jestem po to, by Ci...

Czytałam i widzialam samą siebie, swoje mysli i rozterki, które wreszcie ktoś ubrał w słowa i wytłumaczył, że tak jest ok. Że bycie sobą, bycie ze sobą szczerym to dobra rzecz. Pięknie pokazane relacje z dziećmi, sens prawdziwych kobiecych przyjaźni, zaglądnięcia do swoich korzeni. Każda strona to zestaw tyłu mądrych treści, które warto byłoby powiesić w ramkach na ścianie. Każda kobieta powinna mieć w swojej biblioteczce i zaglądać co jakiś czas, by poczuć, że czas na zmianę jest zawsze, żeby się nie bać życia, ale wreszcie czuć je cała sobą, w zgodzie ze swoim sercem i życzliwością do innych.

„Tu mieszka dobro” Kasia Krawiecka to nie jest poradnik, a bardziej książka, po której czułam się inaczej 🥹❤️🤗.

„To nie jest „poradnik „. Nie jestem po to, by Ci dawać rady. Niech „Tu mieszka dobro” będzie tulącym kocem, gdy za oknem jest nieznośnie i potrzebujesz się wtulić i odpocząć bez udawania supermenki. Rosołkiem kochanych rąk, który działa cuda. Życzliwym słowem od serca – gdy już nie masz siły żyć. Kojącym olejkiem, który nakładasz na obolałe serce, gdy już nikt nie patrzy. Odebranym telefonem, na który czekałaś od lat. Zwyczajnie-niezwyczajną książką, jeśli tak zdecydujesz.”.

Ten początek autorka napisała na pierwszej stronie książki.
Czy to przesłanie?
A może podpowiedź co znajdziemy w tej historii?

Kiedy dostałam możliwość przeczytania e-booka to nie wahałam się. Zaciekawił mnie opis książki i niecodzienna okładka. Poszukuję książkę innych niż wszystkie. Literatura obyczajowa, romans i erotyka to mam na porządku dziennym, a tutaj dostałam coś, po czym uśmiech sam pojawia się na twarzy. I tak kochani otulona kocem z ciepłą herbatką zaczęłam pochłaniać tę książkę. Lekki styl autorki pozwolił pochłonąć ją bardzo szybko 🫢.

Jeśli szukacie książki, po której zmienicie nastawienie to zdecydowanie to jest właśnie ta pozycja. Dodatkowo wiele osób boryka się z pytaniami związanymi z życiem, autorka próbuje nakierować nas na rozwiązywanie tych problemów. Metody, dzięki którym odblokujecie się na nowe doświadczenia. Wiem, że może to trudne i ja też nie mówię, że od razu czuje się zdrowa, ale trzeba pracować nad sobą, bo siedzenie i zamartwianie się nic nam nie da. Trzeba walczyć o marzenia i nie można pozwolić, aby blokady w naszej głowie mówiły nam, że się nie da.

Dlatego serdecznie polecam wam tę pozytywną książkę, która zachęci was do pracy nad samym sobą.

Dziękuję wydawnictwu za możliwość przeczytania książki.

[współpraca reklamowa]

@kasia.krawiecka @limitlessmindpublishing

#recenzja #kasiakrawiecka #limitlessmindpublishing #tumieszkadobro #dabrowagornicza #zaczytanamama86

Carlos Ruiz Zafon kiedyś powiedział:
„Jedyny przyzwoity obyczaj, którego należy bronić stanowczo, to obyczaj czytania, podczas gdy reszta jest kwestią sumienia każdego z osobna”.

Jestem zdumiona, że otrzymaliśmy książkę @kasia.krawiecka „Tu mieszka dobro”. Książka pochłonęła mnie totalnie! Lekkie pióro, zrozumiała treść, dała mi natchnienie na to by pokonać swój lęk i zacząć żyć po swojemu! pokonywać swoje obawy i lęki, zacząć działać w życiu, realizować swoje plany oraz spełniać marzenia.

W wielu momentach utożsamiałam się z twórczością @kasia.krawiecka - czytanie tej książki to jak rozmowa z przyjacielem, który poda Ci kilka możliwości rozwiązania problemów z którymi się borykasz, można powiedzieć trzyma za rękę w momencie gdy poszukujesz swojej właściwej drogi w wewnętrznej przemianie.

Carlos Ruiz Zafon kiedyś powiedział:

Żeby zrozumieć innych, trzeba najpierw zrozumieć siebie. Tylko kto ma czas i ochotę na spowiedź u terapeuty? I tu przychodzi z pomocą Kasia...Będziesz zaskoczony, jak zmieni się Twoje życie po lekturze tej książki. Kasia pomaga zrozumieć i pisze jak poradzić sobie z problemami z jakimi spotykamy się w dzisiejszych czasach. Podaje łatwe do stosowania, praktyczne metody, dzięki którym usuniesz bariery psychiczne, które opóźniają realizację Twoich marzeń. Wykorzystaj proponowane metody, uruchom proces rozwoju osobistego i odmień swoje życie !

Dodaj cytat z książki Tu mieszka dobro