VERBUM NOVUM 3362

inne
Krzysztof Senyk
2023-12-01
2023-12-01

Książkę Krzysztofa Senyka trudno nazwać książką 😁 I żeby nie było, wcale nie jest to zarzut! Jest to książka-eksperyment. Ale, jeśli ktoś liczy, że weźmie ją do ręki i po prostu przeczyta od deski do deski, to się rozczaruje! Opis z okładki, obiecujący godziny zabawy na szukanie rozwiązań i znajdowanie wzorów, to wcale nie przesada. Ta książka zabiera czytelnika w podróż, pełną łamigłówek i zagadek. Mam ją od miesiąca i co ją otwieram, co do niej zaglądam, znajduję jakiś nowy smaczek 😁
Na szczególną uwagę zasługuje oprawa graficzna i niezwykła dbałość o szczegóły! Jest ona po prostu piękna 🙈
Myślę że miłośnicy szyfrów i zagadek znajdą w niej coś dla siebie!

To moja książka, więc nie wypada mi jej za bardzo chwalić
ale, jak już mam okazję, to napiszę, że jest fajna i autor również jest całkiem w porządku :-)
Przyznaję sam sobie 10 gwiazdek, żeby Was zaciekawić
i podbudować się trochę psychicznie.

A tak na prawie poważnie - każdy lubi co innego i Ci, którzy lubią zagadki, szyfry i szukanie dziury w całym powinni być zadowoleni, bo czeka ich dużo roboty, a reszta i tak powie, że to g...wno.

To moja książka, więc nie wypada mi jej za bardzo chwalić
Przyznaję sam sobie 10 gwiazdek, żeby Was zaciekawić
i podbudować się trochę psychicznie.

• Recenzenckie

Dodaj cytat z książki VERBUM NOVUM 3362