Historie kotków

Okładka książki Historie kotków Maria Vago
Okładka książki Historie kotków
Maria Vago Wydawnictwo: Jedność Seria: "Jedność" dla Dzieci literatura dziecięca
36 str. 36 min.
36 min.
Marzena Radomska
kotki opowiadania

Okładka książki Święci patroni Europy Franca Trabacchi, Maria Vago
Święci patroni... Franca Trabacchi, M...

Przepięknie wydana książka o kotach z myślą o dzieciach.
Kusi dużym formatem, twardą oprawą , wyłożoną gąbką w środku, wytłoczonymi złotymi literami.
W dodatku ramka tytułowa oprócz złotej kreski mieni się brokatowymi motylkami , jakby tatuażami.
Na okładce maki lśnią gwiaździstym pyłem, kotek ma brokatowy nosek .

Zaglądamy do środka, a tu piękny kredowy papier. Strony beżowe, różowe lub błękitne.
Szata graficzna zapiera dech w piersiach.
Cudowne ilustracje kotków, kociaczków uśmiechniętych , pogodnych, przytulastych.
Aż chciałoby się wziąć od razu na ręce ,żeby pomruczał do uszka. Wyglądają jak żywe i są takie słodkie.

Przedstawiono historie różnych kotków z imionami własnymi włącznie.
Są to opowiastki o zwyczajach kocich, zabawach, czego lubią a czego nie, jakie preferują pieszczoty, zabawy, na co polują, o ich wrażliwych zmysłach, w jakim miejscu najlepiej wychodzi im drzemka itp.
Napisane prostym językiem dla dzieci.
Czcionka jest duża, więc początkujący mały czytelnik sobie sam poradzi, a maluszkowi poczyta mama.
Obrazki pooglądają wspólnie.

Polecam! Moje dzieciaki są oczarowane.

Przepięknie wydana książka o kotach z myślą o dzieciach.
Na okładce maki lśnią gwiaździstym pyłem, kotek ma brokatowy nosek .

Zaglądamy do środka, a tu piękny kredowy papier. Strony...

• Album
  • Dziecięce
  • Kocie

Dodaj cytat z książki Historie kotków