Kapelusz zawsze zdejmuję ostatni

Wydawnictwo: Siedmioróg
83-7162-151-5
Beata M

Kapelusz zawsze zdejmuję ostatni to książkowy debiut Marty Fox (1992), który do dziś cieszy się ogromnym powodzeniem. Po jego publikacji krytycy przykleili Marcie Fox - obecnie autorce wielu głośnych książek - etykietkę "odważnej pisarki erotycznej". Aby od niej uciec, zaczęła pisać powieści dla młodzieży, dzięki którym zdobyła popularność i zyskała miano "odważnej pisarki młodzieżowej". Kapelusz... stał się inspiracją do wystawienia przez teatr Wizji Plastyki i Ruchu "IOTA" spektaklu pod tym samym tytułem.

Monika | 2011-08-02
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: 10 sierpnia 2011

Nudnawa...

Katherina87 | 2012-11-21

Kapelusz zawsze zdejmuję ostatni to książkowy debiut Marty Fox (1992), który do dziś cieszy się ogromnym powodzeniem. Po jego publikacji krytycy przykleili Marcie Fox - obecnie autorce wielu głośnych książek - etykietkę .odważnej pisarki erotycznej". Aby od niej uciec, zaczęła pisać powieści dla młodzieży, dzięki którym zdobyła popularność i zyskała miano .odważnej pisarki młodzieżowej". Kapelusz... stał się inspiracją do wystawienia przez Teatr Wizji Plastyki i Ruchu .IOTA. spektaklu pod tym samym tytułem.

kinia84p | 2012-03-27
Na półkach: Przeczytane, Z młodych lat

czytałam to mają jakieś 16 lat i później aż wstyd mi było oddać książkę do biblioteki ;) ale była świetna, pani Marta pisze doskonale, zawsze zazdrościłam jej talentu

Moje pierwsze (chyba wczesnogimnazjalne) zetknięcie z literaturą erotyczną. To był szał. Dziewczyny z mojego rocznika wyrywały sobie jedyny biblioteczny egzemplarz. Zapisy w bibliotece na prawie cały semestr. Pamiętam, że chowałyśmy się po szkolnych kątach i czytałyśmy na głos pikantne fragmenty. Młodzieżowe książki pani Fox też pochłaniałam, ale ta była wyjątkowa. Kurcze, chyba idę wypożyczyć...

Karolina | 2011-07-10

Jakiś czas temu ta książka była w bibliotece w której bywam w dziale dla dzieci

anka89100 | 2016-11-22
Przeczytana: 22 listopada 2016