Kiedy zostaję

Okładka książki Kiedy zostaję Aleksandra Rak
Okładka książki Kiedy zostaję
Aleksandra Rak Wydawnictwo: Inanna Cykl: Poprowadź mnie (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Poprowadź mnie (tom 4)
Inanna
2022-12-12
2022-12-12

Z ogromną przyjemnością przeczytałam całą serię. Czwartą część trochę poleżała na wirtualnej półce ale nareszcie się za nią zabrałam.

Całą seria jak i ta książka są lekkie i przyjemne. Proza życia przepisana na kartki papieru. Jest szczęśliwie, ale bywa też smutno. Tym razem na pierwszy plan wychodzi Lena. Dostaje wezwanie do sądu na rozprawę Darka, kata, który ją gwałcił, poniewierał, bił. Jest przerażona. Od pewnego czasu też się źle czuje? Na szczęście w pobliżu jest lekarz, który szybko wyjaśni sytuację. 😜

Miło i przyjemnie. Polubiłam losy "stadninowej rodziny". Z przyjemnością czytałam jak jeden wspiera drugiego. Jak każdy z nich może być oparciem dla drugiej osoby. Wydaje mi się, że czwartą część jest bardzo emocjonująca. Chyba najbardziej że wszystkich.

Książka trochę przenosi do świata magii. Dosłownie odrywa od rzeczywistości. Wszystko staje się idealne, poukładane. Aż miło było czytać. Lubię takie zakończenia. Świat staje się bardziej kolorowy ♥️😍

Polecam całą serię 💪💪💪

Nadszedł koniec historii Leny i jej przyjaciół.
Ta część podobnie jak poprzednie, jest dość przewidywalna, ale przyjemna. Czyta się ją lekko i szybko.
Lubię książki, które mają ciekawe i dobre zakończenia i właśnie takie są książki Pani Aleksandry!
Polecam całą serię "Poprowadź mnie".

Nadszedł koniec historii Leny i jej przyjaciół.
Polecam całą serię "Poprowadź mnie".

Najlepsza część z całej serii!

Najlepsza część z całej serii!

Świetne zwieńczenie historii Leny.
Książka pełna emocji, od której ciężko się oderwać. Szkoda, że już nie będzie mi dane spotkać się z tak ciekawymi bohaterami.
Polecam!

Świetne zwieńczenie historii Leny.
Polecam!

• Przeczytane 2023
  • Romans

Dodaj cytat z książki Kiedy zostaję