Herbata. Krótka historia orientalnego naparu

Okładka książki Herbata. Krótka historia orientalnego naparu Renata Pawlak
Okładka książki Herbata. Krótka historia orientalnego naparu
Renata Pawlak Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Kontinuum Seria: Kulinarne podróże w czasie pozostałe
pozostałe
Kulinarne podróże w czasie
Dom Wydawniczy Kontinuum
2022-05-30
2022-05-30

Ciekawa, dużo zwrotów akcji i ciekawostek aż proszących się o więcej. Także największy zarzut że tak szybko się kończy.

Szalenie mi się podobała i niezmiernie ubolewam, że nie istnieje w żadnej innej formie niż audio, bo z chęcią kupiłabym wersję papierową lub chociaż e-booka. Plus oczywiście mogłaby być dłuższa :)

AUDIOBOOK, warto posłuchać

AUDIOBOOK, warto posłuchać

Książka jak dla mnie za krótka, ledwo zaczęło robić się ciekawie a już koniec. Ogólnie bardzo fajnie napisana, lekkie pióro, nie przytłaczjące fakty oraz wiele ciekawostek. Fakt jako pasjonat herbaty sporo z nich już znałem ale kilka było nowych i zaskakujących.

Szukając jakiegoś tytułu nawiązującego do tematu herbaty natknęłam się na tą pozycję. W ciekawy sposób wprowadza czytelnika w świat naparu, jednak tak jak w tytule jest to krótka historia,można by powiedzieć wstęp, więc spragnieni ciekawostek mogą się z lekka rozczarować zakończeniem.

Sympatyczne, tylko strasznie krótkie. To jakby wstęp do tematu herbaty.
Kiedy zaczyna się naprawdę ciekawie, czyli jest fragment o różnych rodzajach herbaty -to właściwie książka zaraz się kończy i informacji jest bardzo, bardzo malutko -mniej niż przy opisie herbaty w dobrym sklepie z herbatą.

Sympatyczne, tylko strasznie krótkie. To jakby wstęp do tematu herbaty.

Najważniejsze fakty historyczne dotyczące herbaty z wieloma ciekawostkami.

Najważniejsze fakty historyczne dotyczące herbaty z wieloma ciekawostkami.

Ciekawe, ale mało będę pamiętał.

Ciekawe, ale mało będę pamiętał.

Historia herbaty na przestrzeni dziejów opowiedziana w krótki i ciekawy sposób. Odnaleźć tutaj można fakty historyczne i ciekawostki idealne dla fanów herbaty. Audiobook bardzo wciągający, nie pozwalający się oderwać, czytany przez Filipa Kosiora.

Na książkę trafiłam przypadkiem i możliwe, że przekona mnie do sięgnięcia po inne pozycje z tej serii. Zdecydowanie będę zgłębiać temat herbaciany.

Bardzo lubię pić herbatę, więc jak tylko zobaczyłam ten tytuł wiedziałam, że muszę odsłuchać. Ciekawe opowieści o historii herbaty. Zawarte są tu zarówno legendy jak i wydarzenia historyczne. Słuchałam z prawdziwą przyjemnością.

• Audiobooki
  • |𝗕𝗢𝗢𝗞𝗕𝗘𝗔𝗧|