Gifted Lance

2016-05-09
2016-05-09
41 min.
Paranormal romance Fantasy romance

Sasha Morrows była już zmęczona randkami w ciemno jakie organizowała jej siostra. Po kolejnej katastrofalnej randce była już załamana ale to jeszcze nie był koniec dnia. Szef wezwał ją na imprezę Zmiennokształtnych aby jako piekarz cukiernik zajęła się kuchnią. Liczyła, że tej nocy nie wydarzy się nic niezwykłego bo przecież nie polowała, jak inne kobiety, na zmiennego Alfę.

Cole Grayson nie był z nikim od dłuższego czasu. Zarówno on, jak i jego wewnętrzny wilk byli zmęczeni seksem bez miłości. Zaczynał już nawet myśleć, że jego partner nie istnieje. Zmuszony przez matkę, korzysta z zaproszenia na imprezę zmiennych. Mężczyzna tak, jak przeczuwał, na imprezie spotyka wiele pięknych kobiet, które chcą go zaciągnąć do łóżka. Umyka do kuchni, gdzie spotyka kobietę, która potrafi czytać jego myśli. Czyżby znalazł w końcu swoją partnerkę? Niestety choć czuje, że kobieta go pragnie, to nie chce z nim się związać. Czy Cole pokona opór Sashy?

Mega krótkie opowiadanie typowe dla tego gatunku.
Wielki wilczy Alfa, (w tym Pan strażak) który wie czego i kogo chce i nie cofnie się przed zdobyciem tego. Nie ważne jak duży napotyka opór.
Rewelacyjna historia do poduszki. Lekka i przyjemna.

• Wojskowi/Policjanci/Strażak
  • Zabiegający/obsesyjny mężczyzna