Burchot

2022-02-25

Okładka książki Skowyt Wojciech Chmielarz, Jakub Ćwiek
Skowyt Wojciech Chmielarz,...
Okładka książki Kruk. Słuchowisko Jakub Korolczuk, Aleksandra Zielińska
Kruk. Słuchowisko Jakub Korolczuk, Al...

7/2024 zawiodłem się. Historia totalnie pisana na kolanie, autor chyba wyszedł z założenia że przeczytanie książki telefonicznej jako słuchowisko też się przyjmie, więc po co się wysilać.

i to niby na tyle?

i to niby na tyle?

Uwielbiam Superprodukcje Audioteki. To krótkie słuchowisko kryminalne. W zasadzie nie dowiedziałam się kto popełnił zbrodnię, ale doświadczyłam jak wiele jest w ludziach zła, jak łatwo krzywdzą drugich, jak jedno małe wydarzenie wywołuje lawinę zdarzeń, prowadzących do wybuchu zła, do zatraty człowieczeństwa.
Tylko dlaczego słuchowisko zostało urwane?

Tylko dlaczego słuchowisko zostało urwane?

Strasznie krótkie słuchowisko z nie do końca zamkniętymi wątkami. Dobre, ale na jeden wieczór.

Krótkie słuchowisko, przyjemne w odbiorze podczas jazdy rowerem. Niska ocena za ostatni rozdział: banalne rozwiązanie jednego z wątków kryminalnych i brak tegoż rozwiązania w wypadku drugiego.

Audiobook na jedno popołudnie. Małe miasteczko i śledczy Jacek Burchot próbujący rozwiązać dwie zagadki kryminalne.
W międzyczasie zastaje zawieszony i kolega wplątany w jedną ze spraw.

W międzyczasie zastaje zawieszony i kolega wplątany w jedną ze spraw.

Nie słuchać przy dzieciach (no chyba, że na słuchawkach).

Nie słuchać przy dzieciach (no chyba, że na słuchawkach).

Chyba autor nie miał pomysłu na zakończenie stąd takie nagle urwane, dla mnie bez sensu.

Słuchałam podczas sobotniego sprzątania, dlatego uważam, że książka jest ok. Nie dłuży się, jest krótka, zwięzła i na temat. A takie też lubię.

• Audiobooki
  • Audioteka