Aniołowie upadają pierwsi

Inne
Baaktywna

Przez czyściec namiętności Piekło zdrady Stąpa miłość Prawdziwa stóp nie patrzy Bo czy miłość Może być grzechem ? To był wiek kontrreformacji i przewalającej się pożogi wojennej.Czas dysput i miecza.Rubieże dwóch światów,dwóch potęg, wielu religii.Nawała moskiewska,zamach na króla polskiego,prosty zakonnik wpleciony w intrygi wielkich tego świata i zaskakujące oblicza miłości - to ledwie...

Przez czyściec namiętności
Piekło zdrady
Stąpa miłość
Prawdziwa stóp nie patrzy
Bo czy miłość
Może być grzechem ?

To był wiek kontrreformacji i przewalającej się pożogi wojennej.Czas dysput i miecza.Rubieże dwóch światów,dwóch potęg, wielu religii.Nawała moskiewska,zamach na króla polskiego,prosty zakonnik wpleciony w intrygi wielkich tego świata i zaskakujące oblicza miłości - to ledwie przesmyk tego ,co spotykają na swojej drodze bohaterowie..i Czytelnicy .

Marta90008 | 2016-06-14
17justyna12 | 2014-07-28