Diabelski Maks

Autor: Magda Rysa @rysamagda
Tytuł: "Diabelski Maks"
Wydawnictwo: WasPos @waspos
Premiera: 11.03.2022

"Ten, który mnie zniszczył, który mnie złamał, był jedynym, o którym ciągle myślałam i tęskniłam, bo dawał mi poczucie bezpieczeństwa."

Maja od dziecka nie miała lekkiego życia. Została porzucona przez matkę i trafiła do domu ojca, który jest szefem mafijnej rodziny. Tam jest bardzo źle traktowana - znęcanie psychiczne i fizycznej są na porządku dziennym, ale pomimo przeciwnościom wyrasta na mądra kobietę i kończy studia dziennikarskie. Po napisaniu przez nią artykułu o interesach ojcach, zostaje wyrzucona z domu. Pomocy udziela jej przyjaciółka. W dniu swoich urodzin nakrywa swojego chłopaka na zdradzie.
Maks jest diabłem w ludzkiej skórze. Typowy boss mafii, niebezpieczny i bezwzględny.
Co łączy tych dwoje?
Przez nieporozumienie zostaje przez niego porwana. Okazuje się, że musi odpracować dług swojego narzeczonego. Zostaje panią do towarzystwa w jednym z burdeli Maksa. Natomiast tylko przy nim tak naprawdę czuje się bezpiecznie. A Maks, mimo wyrządzonych jej krzywd, zaczyna coś do niej czuć.
Co połączy tych dwoje?
Jakie tajemnice skrywa Maja?
Czy Maks wybaczy sobie swoje zachowanie w stosunku do dziewczyny?

"Diabelski Maks" jest debiutem autorki. Książkę się czyta szybko, dzięki czcionce. Ale wracając do samego tekstu, w książce dzieje się dużo, nawet bardzo dużo, akcja nie zwalnia. Na jej stronach znajdziemy dużo bólu i cierpienia, ale również szczęścia. Pióro Magdy jest przyjemne i bardzo fajnie się je czyta. Znam kolejne książki Magdy, które porównując do tego debiutu, zrobiły bardzo duży progres. Natomiast Maksa musicie ocenić sami. Dla mnie jest to udany debiut.

Dziękuję autorce za egzemplarz do recenzji 😊

💙 🅁🄴🄲🄴🄽🅉🄹🄰 ​ 💙

Autor: Magda Rysa @rysamagda
Tytuł: "Diabelski Maks"
Wydawnictwo: WasPos @waspos
Premiera: 11.03.2022

Nie wiem co napisać o tej książce. Czytając ją czułam jakbym czytała fanfik na wattpadzie w 2017 roku, który jest bez ładu i składu w każdym rozdziale dzieje się coś innego, a zdania są napisane nie po polsku.

Sama w sobie historia ma w sobie nawet jakiś tam potencjał i mogłaby być z niej naprawdę dobra książka. Czytało się ją szybko i to chyba jedyny plus.

Sięgnę po drugi tom (bo czeka już na mojej półce) który jest o innym bohaterze, bo jestem ciekawa i mam taką nadzieję, że będzie ona zdecydowanie lepsza niż ten tom.

A ta książkę zapamiętam chyba tylko dlatego, że jak na razie to najniżej oceniona przeze mnie książka w tym roku☹️. Niestety

Sięgnę po...

Serio?! Wydać coś takiego?! Nie znam autorki, ale odnoszę wrażenie, że napisała to nastolatka, która g... wie o życiu i o pisaniu. Język ubogi. Szkoda czasu na tę pozycję.

Pomysł na książkę z mega potencjałem.. jednak......

Mnóstwo strutów i ubogich opisów które az proszą się o rozwinięcie. Gdyby autorka poświęciła ciut więcej czasu wyszłaby z tego nieźle wypasiona jednotomówka lub świetna dwutomówka na min 9 gwiazdek. Może warto aby autorka pomyślała o tym?

Pomysł na książkę z mega potencjałem.. jednak......

Świetnie się czytało, szybka akcja nie nudziła, bohaterowie- cały przekrój, od miłych do wrednych, ulubionych i wkurzających.
Świetnie wymyślona historia, wartko napisana przystępnym językiem.
Na początku nieco brutalna, ale potem jest ok. Osobiście polecam.

Świetnie wymyślona historia, wartko napisana przystępnym językiem.
Na początku nieco brutalna, ale potem jest ok. Osobiście polecam.

Jak dla mnie świetna pozycja. Nie będę wpisywać treści, bo to nie ma sensu. Jest opis i inne recenzentki opisały. Podobała mi się szybkość akcji bez zbędnych rozciągnięć. W książkach wszystko jest możliwe i autorka dokładnie to przedstawiła. Wymyśliła niebanalną opowieść i nadała jej pędu.
Po cichu liczę, że jednak powstanie następna część.
Duże litery i przejrzystość to duży plus.

Po cichu liczę, że jednak powstanie następna część.
Duże litery i przejrzystość to...

Tytuł: Diabelski Maks
Autor: @rysamagda
Wydawnictwo: @waspos
📖

Maja przekonała się na własnej skórze, jak jedna pomyłka może zmienić ludzkie życie w koszmar, z którego ciężko się wydostać.
To właśnie za sprawą pomyłki trafiła w ręce bezwzględnego gangstera, Maksa, który chciał aby spłaciła u niego dług.
Dziewczyna trafia do burdelu mężczyzny i zostaje kobietą do towarzystwa. Wszystko co spotkało ją w tym krótkim czasie powoduje, że jej życie przestaje mieć dla niej znaczenie, a jedyne o czym marzy to śmierć.
Czyj dług miała spłacać Maja?
Jak postąpi Maks gdy dowie się, że to wszystko było pomyłką, a on został oszukany?
Czy Maja będzie w stanie wybaczyć Maksowi, Diabłu, który był sprawcą jej cierpienia?
Czy to możliwe aby kobieta, która zaznała przez mężczyznę masę cierpienia to właśnie przy nim odnajdywała bezpieczeństwo?

❤️Moja opinia❤️

Maja to dziewczyna, która w życiu nie miała lekko. Była źle traktowana przez swojego ojca, którego poznała w wieku dziesięciu lat, jej matka nagle zniknęła, dziewczyna straciła pracę i w dniu urodzin nakryła chłopaka na zdradzie.
To dziewczyna, która znalazła w sobie siłę aby podnieść się po przeżyciach jakie zafundował jej Maks.
Nie ma świadomości kim tak naprawdę jest i jakie ma znaczenie w świecie mafijnym.

Maks to niebezpieczny gangster, którego Maja nazywa Diabłem. Jest bezwzględny, a swoich wrogów za przewinienia, których się dopuszczą karze bardzo dotkliwie. Gdy w jego życiu pojawia się Maja za sprawą uczuć, które w nim wzbudza, coś się w nim zmienia, ale czy nie będzie na to za późno? Czy Maja wybaczy mu to, ile cierpienia jej zafundował?

„Diabelski Maks” to debiutancka powieść autorki @rysamagda .
To, co dzieje się w tej książce to istny rollercoaster.
Autorka zafundowała czytelnikom początek, który trzyma w napięciu, a później mamy totalne zawirowanie. Historia z masą zwrotów akcji, w której mieszają się ze sobą ból i cierpienie oraz strach. No i oczywiście skoro to świat mafii nie może zabraknąć intryg oraz wychodzących na jaw tajemnic i sekretów. Rodzinne powiązania i tajemnicze pochodzenie głównej bohaterki dodaje temu wszystkiemu jeszcze więcej tajemniczości.
Tutaj nie ma miejsca na nudę, cały czas coś się dzieje.
Mimo widocznych błędów i ubogich dialogów historia Mai i Maksa podobała mi się, wciągnęłam się w zawirowania które towarzyszyły głównym bohaterom, choć niestety nie do końca się z nimi polubiłam, a ich niektóre zachowania i czyny wydawały mi się nie do przyjęcia. Za to bardzo polubiłam Dragona.

Historia tej dwójki, która pełna jest wzlotów i upadków, zawirowań i błędów popełnianych przez bohaterów, jednym się spodoba innym nie. Jak wiadomo, każdy ma swoje zdanie, więc ja zachęcam Was do przeczytania tej książki i wyrobienia sobie swojego zdania.

❤️Moja ocena❤️
⭐4/5

#diabelskimaks #magdarysa #waspos #romansmafijny #książka #book #bookphoto #instabook #instagramczyta #czytambokocham #czytanieuzależnia #czytampolskichautorów
#polskiebookstagramy #bookstagram #ksiazka_i_dobre_wino
#romansowelove #mojaopinia

❤️cytaty❤️

🍷To było okropne, wstrętne, nienawidziłam ich i swojego ciała. Czekałam na śmierć.

🍷Zresztą moje ciało nie należało do mnie, było tylko opakowaniem, bo dusza umarła. Nie marzyłam o przyszłości, nie myślałam już o niczym, bo przynosiło cierpienie. Może tylko o tym, żeby mniej bolało fizycznie. Po prostu wegetowałam.

🍷Sam nie wiem, jak to się stało, ale ta mała stała się moją obsesją. Ciągle chciałem ją pogłaskać.

🍷Miałem do niej jakąś słabość już od samego początku, od momentu, gdy stanąłem za nią i zaciągnąłem się jej zapachem.

🍷Najchętniej zostawiłbym ją dla siebie, wiedziałem jednak, że jak się dowie prawdy, odejdzie, a ja jej na to pozwolę.

🍷Bałam się Maksa, ale też na jego kolanach czułam się najbezpieczniej. Pewnie to chore i nienormalne, ale nie byłam w stanie analizować moich zachowań. Po prostu trwałam , chociaż tak naprawdę miałam ochotę umrzeć.

🍷Ten, który mnie zniszczył, który mnie złamał, był jedynym, o którym ciągle myślałam i tęskniłam, bo dawał mi poczucie bezpieczeństwa.

🍷Jej widok jak zawsze mnie rozbroił. Kiedy rzuciła siatki, aby usiąść mi na kolanach, zrozumiałem, że dokonałem właściwego wyboru.

🍷To było jakieś totalnie popi3przon3. Ja, który byłem sprawca całego nieszczęścia, okazałem się też jedynym mężczyzną, któremu pozwalała się dotykać.

🍷Bałam się, ciągle się bałam, ale nauczyłam się żyć z tym strachem. I tęskniłam, i chciałam, żeby przyjechał.

🍷Wiedziałam, że cały czas nie potrafi sobie wybaczyć, do czego mnie doprowadził. Ja już mu dawno wybaczyłam i bardzo kochałam tego mojego diabelskiego mafiosa.

🍷Był taki mroczny, gdy się nad czymś zamyślał. Czarne włosy opadały mu na czoło, a czarne oczy były zmrużone. Normalnie można się wystraszyć, ale ja uwielbiałam tę jego pozę.

🍷Maja Woletti to ja , a moja historia była pokręcona. Przeżyłam koszmar. Nigdy nikomu bym tego nie życzyła. Na koniec jednak wszystko się poukładało.

Tytuł: Diabelski Maks
Autor: @rysamagda
Wydawnictwo: @waspos
📖

Dziewczyna trafia do burdelu mężczyzny i zostaje kobietą do...

💰#recenzja 💎
Hejak Moliki👋
Dzisiaj zapraszam was do świata mafii...
♦️Tytuł: ,, Diabelski Maks"
♦️Autor: Magda Rysa @rysamagda
♦️Wydawnictwo: @waspos

Maja Górecka niespełna dwudziestopięcioletnia dziewczyna jest bardzo doświadczana przez życie. Od kąd pamięta nigdy nie miała nikogo kto by był przy niej na dłużej. Wychowywana przez matkę do dziesiątego roku życia... Po tym czasie poznaje swojego ojca. Gdy ten przejmuje nad nią opieką jej matka znika.. A ona sama musi zmierzyć się z całą niesprawiedliwością świata. Złem które jest tuż za drzwiami jej pokoju oraz ciągłym upokarzaniem. Gdy tatuś wyrzucał ją z domu pomyślała że jej gehenna dobiegła końca. Paulina jej najbliższa i jedyna przyjaciółka przygarnęła ja pod swój dach od teraz jej życie miało się zmienić. Miała w końcu być wolna i szczęśliwa. Jednak przeszłość jej rodziny wyciąga po nią swoje brudne łapska. A Maja znowu zostaje zniewolona... Ma spłacić dług swoim ciałem... Nawet nie przypuszcza że Diabeł który zgotuje jej piekło będzie jej ocaleniem i ostoją.. Jednak to nie koniec nie spodzianeki tajemnic.

Maks Woletti nie ma dobrej reputacji jest nazywany Diabłem. Prowadzi klub nocny a po za tym jest iście z piekła rodem pięknym mafiosą. Jego życie nie było usłane różami. W świecie mafijnym otacza się głównie pracownikami ale ma u boku najlepszego przyjaciela Wesołego. Maks nigdy nie wierzył w miłos od pierwszego wejrzenia... Jednak pewne sprawy sprawiły że żeczy niemożliwe stała się możliwe... W dniu w którym próg jego klub przekroczyła Ona. W tedy nie wiedział że to on stanie się jej oprawcą a ona jego zatraceniem.
Czy uda się im przezwyciężyć mrok i rozwikłać wszystkie tajemnice ?
Kim tak naprawdę jest Maja że wszyscy chcą ja zabić?
Książka od pierwszych stron mocno mrozi krew w żyłach Jednak ciężko się od niej oderwać. Bohaterowie ich osobowość i charaktery to całkowite przeciwieństwa. Jednak mimo wszystko uzupełniają się na wzajem. Książkę szybko się czyta jest pełna zaskakujących zwrotów akcji i niespodzianek.
Emocjonalny rollercoaster.
#mafia #ksiżniczka #białaróża #strach #miłośćodpierwszegowejrzenia #zaufanie #przyjaźń #ślub #świetnaksiążka #polskiautor #rollercoaster

💰#recenzja 💎
Hejak Moliki👋
Dzisiaj zapraszam was do świata mafii...
♦️Tytuł: ,, Diabelski Maks"
♦️Autor: Magda Rysa @rysamagda
♦️Wydawnictwo: @waspos

Maja to na pozór zwykła dziewczyna, która przez przypadek trafia do mafijnego świata. Krótki czas który spędza z przymusu w burdelu, jako kobieta do towarzystwa, niszczy wszystko w jej duszy. Życie dziewczyny coraz bardziej się komplikuje, nieszczęście goni nieszczęście. Cóż napisać...gangsterski świat w którym nie brak brutalności, przemocy, znikających ludzi, przemytu, broni, narkotyków i innych ciemnych sprawek. Akcja toczy się szybko jest wiele powiązanych ze sobą zagadkowych wątków i z biegiem treści okazuje się, że nawet Maja ma swoje tajemnice. Przyznam, że patrząc na okładkę i dopisek ,,U diabła na kolanach...czy Ona to przeżyje?,, byłam przekonana, że to przenośnia. Początek mnie zaskoczył, spodziewałam się bardziej cukierkowej historii. Ale to dobrze, czytelnik raz na jakiś czas musi się zmierzyć z czymś innym . Ogólnie ? Po odsunięciu na bok wszystkich uprzedzeń i wejściu w ten świat, który rządzi się zupełnie innymi prawami czytało mi się bardzo dobrze.
Dodatkowym atutem jest sama wielkość czcionki w książce(jak dla mnie idealna, nie lubię jak jest mikro i w połowie treści już nic nie widzę 😂).
Dużo się działo, a ja lubię takie historie. Gdyby pojawiła się kolejna część losów tej mafijskiej rodziny to na pewno chętnie przeczytam . Gratuluję autorce debiutu 👏

kompletne dno, główna bohaterka swoim zachowaniem mnie zdziwiła. To aż niemożliwa historia,aby zakochać sie w swoim prześladowcy.

• P: Gang Mafia Kluby
  • Rezygnacja