Moja podróż dookoła świata

Okładka książki Moja podróż dookoła świata Paweł Dudek, Barbara Gramacka, Michał Gramacki, Katarzyna Łysiak
Okładka książki Moja podróż dookoła świata
Paweł DudekBarbara Gramacka Wydawnictwo: Visual Books literatura dziecięca
literatura dziecięca
Visual Books
2021-12-02
2021-12-02
książka interaktywna

"Moja podróż dookoła świata" to książka aktywizująca dla dzieci. Oprócz pięknych ilustracji, które zachwycają, gdy tylko weźmiecie ją w swoje ręce to publikacja ma w sobie angażującą fabułę.

Bohaterem książki jest nie kto inny, a czytelnik, ten mały i ten duży. Na każdej stronie czeka na małego podróżnika zadanie, ćwiczenie do wykonania:
👉 Zadanie typu "wytęż wzrok",
👉 Zabawy logopedyczne,
👉 Zabawy ruchowe,
👉 Zabawa poznawcza, itd.

Książka sprawdzi się na zajęciach z przedszkolakami. Świetnym pomysłem jest wykorzystanie jej w ramach czytania na dywanie. Ponadto, przy odrobienie modyfikacji można ją wykorzystać na zajęciach ruchowych dla dzieci z edukacji wczesnoszkolnej. Książka będzie też świetną rozrywką w domu. Bo przecież podróżować można i w zaciszu swojego pokoju ☺️

Książka zachwyciła mnie swoją prostotą, starannością wydania, zadbania o każdy szczegół. Każda kolejna strona to kolejna przygoda. Publikacja zostanie ze mną na dłużej!

👉 Zadanie typu "wytęż wzrok",
👉...

@pozytywnewsparcie
Książka skradła moje serce! Przepiękne ilustracje, w pełni oddają różnorodność naszego świata. Polecenia skierowane do małego czytelnika są proste i atrakyjne.
W dziecku jest tyle ciekawości i pasji w poznawaniu świata. Choć nasza planeta jest niszczona, możemy rozbudzać w dzieciach chęć do dbania o nią.
I tu z pomocą przychodzi właśnie ta książka!
Wokół niej tyle się dzieje!
Jeśli lubicie podróżowanie, będziecie zachwyceni:
-odbędziecie przygodę po siedmiu kontynentach,
-poznacie ich mieszkańców,
-wykonacie różne zadania.

Poczujecie się jak prawdziwi podróżnicy i odkrywcy!
Bardzo ujmujące jest zakończenie z przesłaniem dla każdego z nas:
"Pamiętaj, że każda podróż zaczyna się od najmniejszego kroku, a wiele przeciwności losu pokonuje się odwagą i uśmiechem".

Z książki skorzystają zarówno rodzice jak i nauczyciele czy terapeuci.
Dzięki niej Twoje dziecko:
- wzbogaci wiedzę o otaczającym je świecie,
- usprawni małą i dużą motorykę,
- rozwinie mowę (w książce jest wiele wyrażeń dźwiękonaśladowczych),
- obudzi w sobie duszę odkrywcy.

Świat jest piękny! Uśmiechnij się!

@pozytywnewsparcie
I tu z pomocą przychodzi właśnie ta książka!...

Ta książka to perełka. Książka interaktywna, przez duże I. Mnóstwo pięknych ilustracji (ilość stron zaskakuje jak na książkę interaktywna, które zazwyczaj są cieńsze),jakość wykonania i wspaniale zadania. Mamy przed sobą wyszukiwankę, naukę słuchania ze zrozumieniem i wykonywania poleceń, ćwiczenia aktywizujące i segregowanie na rzeczy przydatne i nieprzydatne w danej sytuacji. Każde dziecko będzie szczęśliwe mając taką pozycję w swojej biblioteczce 🙂

MOJA PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA
Jak głosi początek tej 📖
To magiczna księga która zaprasza w niezwykłą podróż dookoła 🌍.
Lecz aby ją otworzyć trzeba dokładnie rozejrzeć się po strychu 😁
Moja 4 letnia córeczka z wielkim zainteresowaniem wędrowała po świecie z MYSZKĄ PODROZNICZKĄ
W takiej wyprawie niestraszny jest nawet krrrokodyl🐊 i można dogadać się z gorylami 🐒.
W tej zabawie uważajcie by nie zdmuchnąć egipskich piramid 😁
zapraszam na niezwykłą wycieczkę dookoła świata 😀.
W mniej niż 8️⃣0️⃣ dni zwiedzimy 7 kontynentów.
PAMIETAJCIE, że każda podróż zaczyna się od najmniejszego kroku.
Świetna zabawa, która jednocześnie uczy oraz bawi.
Polecam, szczególnie tym którzy mają małe dzieci 😉
Piękne, kolorowe ilustracje przyciągają małe oczka.

MOJA PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA
Jak głosi początek tej 📖
To magiczna księga która zaprasza w niezwykłą podróż dookoła 🌍.
Lecz aby ją otworzyć trzeba dokładnie rozejrzeć się po strychu 😁
W tej zabawie...

Idealna czytanka dla małych miłośników nietuzinkowych książek.
56 stron
W środku książki znajdziemy niezwykle kolorowe, przyciągające wzrok ilustracje oraz opowieść, w której nasz Okruszek staje się bohaterem bajki i odgrywa w niej główną rolę.
To książka, z którą przedszkolak odbędzie niesamowitą podróż dookoła świata. Wraz z Myszką Podróżniczką zwiedzi 7 kontynentów oraz spotka wiele sympatycznych, jak i groźnych postaci. Będzie im pomagać, jak i przed nimi uciekać. Będzie m.in. wskazywać, dmuchać, krzyczeć, wołać, głaskać, przytulać, poruszać się, a nawet wykonywać ćwiczenia gimnastyczne. Będąc częścią historii będzie poznawać świat i zwierzęta w niezwykły miły i przyjemny sposób.
Ta książka to doskonała propozycja dla Okruszków lubiących ciekawą literaturę i wyzwania, a także książki różniące się od innych formą i treścią, które skłaniają do poruszania się i dania czegoś od siebie.
Zdjęcia środka na blogu BIBLIOTECZKA OKRUSZKA.

Idealna czytanka dla małych miłośników nietuzinkowych książek.
56 stron

Książka Moja podróż dookoła świata to niezwykle barwna, interaktywna książka dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat, która zachwyciła mojego synka od pierwszych stron. Podróżując po kontynentach w towarzystwie Myszki Podróżniczki przeżywał niezwykłe przygody, a do tego miał do wykonania wiele zadań, dzięki którym pokonywał przeszkody i mógł jeszcze bardziej wczuć się w czytaną historię i stać się jej częścią. Ta książka to również przepiękne ilustracje, które jeszcze bardziej zachęcają do sięgnięcia po tę pozycję. Ogromnie polecam! :)

Cudowna ksiażeczka dla dzieci, która rozbawiła również moje wewnętrzne dziecko 🙂 Proste, angażujące zadania, które wykonujemy, aby móc dalej podążać w podróż dookoła Świata. A graficznie 😍 cudo!

Polecam! Świetne ilustracje, wciagające zadania. Dzieci nie moga się od niej oderwać. Czytamy ją codziennie.

Wiecie co? Ta książka to hit ! Od kiedy ją mamy czytamy z moim 3 latkiem codziennie ! Nasze dziecko odgrywa tu najważniejszą rolę i przemierza kontynenty, odkrywając różne zwierzęta i przeżywając niezapomniane przygody! Serdecznie Polecam !

Najlepsza na świecie! Zarówno ja, jak i wszystkie dzieci, którym ją czytałam były zachwycone :)

Dodaj cytat z książki Moja podróż dookoła świata

Video

Video