Telebohater

Okładka książki Telebohater Patryk Jasiński
Okładka książki Telebohater
Patryk Jasiński Wydawnictwo: Successful Mental Salle sp. z o.o. biznes, finanse
biznes, finanse
Telebohater- jak wybitnie sprzedawać przez telefon
Successful Mental Salle sp. z o.o.
2021-12-13
2021-12-13
sprzedaż sprzedaż telefoniczna jak sprzedawać techniki sprzedaży call center telemarketing

Okładka książki Sprzedawaj więcej Kamila Kruk, Marcin Osman
Sprzedawaj więcej Kamila Kruk, Marcin...
Okładka książki Filozofia Hustle Jonas Koffler, Neil Patel, Patrick Vlaskovits
Filozofia Hustle Jonas Koffler, Neil...
Okładka książki Pieniądze albo życie. 9 kroków do finansowej niezależności Joe Dominguez, Vicki Robin
Pieniądze albo... Joe Dominguez, Vick...
Okładka książki Kryptowaluty, dlaczego jeden bitcoin wart będzie milion dolarów? Szczepan Bentyn, Michał Grzybkowski
Kryptowaluty, ... Szczepan Bentyn, Mi...

Szczerze mogę polecić książkę.
Zajmuję się sprzedażą od 7 lat na terenie całej Europy i nie trafiłem jeszcze na pozycję która zawierała by tyle praktycznych wskazówek, była by opisana prostym językiem dla każdego.
Obecnie najlepsza pozycja dla mnie.
Gratulacje Patryk !

Szczerze mogę polecić książkę.
Obecnie najlepsza pozycja dla mnie.
Gratulacje Patryk !

Książka jest praktycznym przewodnikiem, dostarczającym skutecznych strategii i praktycznych wskazówek dotyczących sprzedaży telefonicznej. Autor przedstawia zrozumiałe koncepcje i konkretne case study, co ułatwia zastosowanie w praktyce. To wartościowe źródło informacji dla każdego, kto chce doskonalić umiejętności sprzedaży poprzez telefon.

Wirtualne uściski,
Kuba Najdowski

Wirtualne uściski,
Kuba Najdowski

To pierwsza książka o sprzedaży, którą przeczytałam od początku do końca... dlatego tu jestem :). Odpowiedziała na moje pytania i błędy, korzystam na co dzień w pracy, a sprzedaję od lat. Uważam, że każdy kto chce się uczyć w tej branży i rozwijać w sprzedaży powinien ją przeczytać i szukać rozwiązań. Dobrze by było, gdyby wszyscy mieli tak szczere podejście do tematu. Wydanie środków na tą książkę to inwestycja, a nie jak w wielu przypadkach lanie wody i śmietnik. Polecam z całego serca. Patryk świetna praca.

Bez lania wody. Samo "mięso". To trzeba przeczytać i wdrożyć. Polecam gorąco.

Bez lania wody. Samo "mięso". To trzeba przeczytać i wdrożyć. Polecam gorąco.

Chcesz zacząć sprzedawać? Przeczytaj. Nic więcej nie mam do dodania ;)

Chcesz zacząć sprzedawać? Przeczytaj. Nic więcej nie mam do dodania ;)

Wiele ciekawych wskazówek zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych sprzedawców.

Trochę z innej strony.
Sprzedażą zajmuje się od niemal 16 lat. Telefonu, a nie daj Boże zimnych telefonów unikałam jak ognia. Język i metodologia Patryka przemówiły do mnie w innych obszarach sprzedaży, postanowiłam więc, że dam sobie ostatnią szansę. Jeśli nie dźwignę tego z Patrykiem to żegnam się ze sprzedażą przez telefon na dobre.
To żem się zdziwiła 😨
Książkę przeczytałam lekko i szybko. W mojej głowie dudniły słowa "to znam, to wiem, to umiem". Moim problemem okazał się nie brak wiedzy czy umiejętności lecz brak pewności siebie. Patryk! Bardzo Ci dziękuję. Może nie ma w tej książce nic odkrywczego tak jak wspominali przedmówcy, ale jest to idealna pozycja dla początkujących oraz osób, które tak jak ja nie zdają sobie sprawy z umiejętności, które posiadają.

Trochę z innej strony.
To żem się zdziwiła 😨
Książkę...

Książka, jest podróżą do świata sprzedaż otwiera dzwi tym ludzią którzy chcą nauczyć się sprzedaż

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Polecam, książka dla początkujących i zaawansowanych. Czytelna.

Polecam, książka dla początkujących i zaawansowanych. Czytelna.

Książkę polecam! Dla początkujących fajne wskazówki. Konkrety i świadome, praktyczne treści .
Dla tych co zjedli zęby w sprzedaży, warto sprawdzić dzięki tej pozycji, czy faktycznie robią, to co myślą że robią w sprzedaży. Z pokorą.

• Biznesowe do przeczytania

Dodaj cytat z książki Telebohater