Sprzedawaj więcej

9788394981914
Sprzedaż, biznes
biznes, finanse
Shogun89

Jedyna taka książka o sprzedaży, w której otrzymujesz 100 pomysłów, narzędzi i strategii, aby w swoim biznesie SPRZEDAWAĆ WIĘCEJ! :) Ta książka jest Twoim kodem PIN do klienckiego-bankomatu, z którego za każdym razem, gdy tylko będziesz tego potrzebował, będziesz mógł wyjmować z niego pieniądze. Pewnie to znasz: chodzisz na szkolenia, czytasz coraz więcej książek o biznesie, oglądasz...

Pewnie to znasz: chodzisz na szkolenia, czytasz coraz więcej książek o biznesie, oglądasz filmiki, słuchasz rad innych. Znasz to? Jeśli tak, to znasz również uczucie rozczarowania tym, że większość tych narzędzi nie działa.

Pomysłowe strategie? Dobrze je mieć, ale czasem można przekombinować. A nasza książka podpowie Ci, jak korzystać w biznesie z prostych sposobów, które przez wielu ludzi są pomijane. A przecież Twój sukces bardzo często tkwi w szczegółach!

Dzięki Sprzedawaj więcej zwiększysz swoje umiejętności sprzedaży w takich obszarach jak:

internet
eventy
sprzedaż bezpośrednia

Pamiętaj: nie wystarczy wiedzieć, przede wszystkim trzeba DZIAŁAĆ!

Książka ta powstała po to, aby dać Ci narzędzia i strategie, których wdrożenie wzniesie Twój biznes na wyższy poziom. Stworzyliśmy ją w taki sposób, aby zebrać w jednym miejscu KONKRETNE i PRAKTYCZNE rekomendacje, które będziesz mógł – bez cienia wątpliwości – zaimplementować w swojej firmie.

Nie jest to książka o marketingu, nie jest to nawet książka o biznesie.

Trzymasz w ręku zestaw narzędzi gotowych do użycia. Ich wdrożenie jest możliwe przez każdego, bez znaczenia jak bardzo zaawansowanym lub początkującym przedsiębiorcą jesteś.

Napisaliśmy ją w taki sposób, aby dać Ci możliwość otwarcia jej na dowolnym rozdziale i zaimplementowania danej strategii do Twojego biznesu NATYCHMIAST.

Hasłem naszego wydawnictwa jest „Czytaj i działaj”, dlatego prosimy, abyś po zapoznaniu się z 1-2-3 strategiami od razu przystąpił do działania.

Zapewne będzie ciekawiło Cię, co jest w kolejnych rozdziałach. Jednak im więcej i dłużej będziesz czytał bez wcześniejszego wdrożenia, tym bardziej spadają szansę na to, że naprawdę dany pomysł wdrożysz.

Testowaliśmy to wielokrotnie wśród uczestników naszych szkoleń i webinarów - statystyki pokazują jedno: im szybciej przystąpisz do wdrożenia DOWOLNEJ strategii, tym szybciej zrealizujesz swoje cele biznesowo-marketingowe.

Na końcu każdego rozdziału jest pole. Chcemy, abyś wpisał w nie dokładną datę, kiedy zamierzasz zrealizować daną strategię.

W książce znajdziesz również bonusowe narzędzia sprzedaży naszych wspaniałych przedsiębiorczych przyjaciół:

źródło opisu: https://osmpower.pl/sprzedawajwiecej

źródło okładki: https://osmpower.pl/sprzedawajwiecej

Maciasowy | 2019-06-22
Przeczytana: styczeń 2019

Praktyczna wiedz, ale w niektórych momentach nie przydatna dla większości branż. jednakże książka nie warta swojej ceny. Dla swojego sklepu online może 30% wiedzy było 'okej'.

OSMPOWER Osman | 2019-03-15
Przeczytana: 02 sierpnia 2018

"Sprzedawaj Więcej" to zestaw narzędzi gotowych do użycia. Ich wdrożenie jest możliwe przez każdego, bez znaczenia jak bardzo zaawansowanym lub początkującym przedsiębiorcą jesteś.