Zodiac Academy 3: The Reckoning

Okładka książki Zodiac Academy 3: The Reckoning Caroline Peckham, Susanne Valenti
Okładka książki Zodiac Academy 3: The Reckoning
Caroline PeckhamSusanne Valenti Wydawnictwo: Dark Ink Publishing Cykl: Supernatural Beasts and Bullies (tom 3) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Supernatural Beasts and Bullies (tom 3)
Zodiac Academy 3: The Reckoning
Dark Ink Publishing
2020-01-19
2020-01-19
romans fantasy zodiac academy magia szkoła erotyka

Okładka książki Zodiac Academy: Sorrow and Starlight Caroline Peckham, Susanne Valenti
Zodiac Academy... Caroline Peckham, S...
Okładka książki The Big A.S.S. Party Caroline Peckham, Susanne Valenti
The Big A.S.S.... Caroline Peckham, S...
Okładka książki Zodiac Academy 7: Heartless Sky Caroline Peckham, Susanne Valenti
Zodiac Academy... Caroline Peckham, S...

W 3 części walka pomiędzy Dziedzicami a głównymi bohaterkami nie jest już tak zażarta i okrutna.
Bohaterowie zbliżyli się do siebie w dziwny sposób i nie wiem jak zamierzają wrócić na dawną wojenną ścieżkę.

Romans Darcy i Oriona jest dla mnie nie zdrowy.
Darcy jak każda zdroworozsądkowa dziewczyna chciała oddalić się z zakazanej relacji ale zauważcie, że to Orion zawsze inicjował kontakt. Nie dał jej odejść. Nauczyciel z pozycji władzy! A ta sytuacja w cyrku- Co to miało być?!

Myślę, że wszyscy uważamy, że na tym etapie oni bez sensu ze sobą walczą. Powinni zawrzeć sojusz i razem stworzyć lepszy świat, w którym wszyscy są równi. Przypuszczam, że w tym kierunku pójdzie książka. Nie widzę innej możliwości.

Romans Darcy i Oriona jest dla mnie nie zdrowy.
Orion może i jest pozytywną postacią w książce ale dla mnie jest ohydnym manipulatorem żerującym na naiwności Darcy....

Chemia między Tory a Dariusem wywołała u mnie napady fangirlowania i krzyku nad książką. Końcówka mogłaby być bardziej dopracowana. Super pozycja!

Podoba mi się jak świat w którym żyją Darcy i Tory powoli się rozwija. Romans jest rwónież ciekawie prowadzony. Nie moge się doczekac momentu w którym dziewczyny skopią Dziedzica tyłki. Nie wiem jak inni ale ja przeiwdywałam ich formę zmiennokształtną. SIęgam po kolejna częśc bez wątpliwosci :)

• Wampiry
  • Po angielsku