Ćwiczenia logopedyczne dla przedszkolaków (ś, ź, ć, dź, ń, j)

Okładka książki Ćwiczenia logopedyczne dla przedszkolaków (ś, ź, ć, dź, ń, j) Magdalena Bielenin, Anna Willman
Okładka książki Ćwiczenia logopedyczne dla przedszkolaków (ś, ź, ć, dź, ń, j)
Magdalena BieleninAnna Willman Wydawnictwo: Wydawnictwo SBM interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
16 str. 16 min.
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Wydawnictwo SBM
2020-05-12
2020-05-12
16 min.
logopedia ćwiczenia. dla przedszkolaków

Okładka książki Ćwiczenia logopedyczne dla uczniów klas 1-3 Magdalena Bielenin, Anna Willman
Ćwiczenia logo... Magdalena Bielenin,...
Okładka książki Ćwiczenia logopedyczne dla przedszkolaków (sz, ż, cz, dż) Magdalena Bielenin, Anna Willman
Ćwiczenia logo... Magdalena Bielenin,...
Okładka książki Ćwiczenia logopedyczne dla uczniów klas 1-3 (ś, ź, ć, dź, ń, j) Magdalena Bielenin, Anna Willman
Ćwiczenia logo... Magdalena Bielenin,...

To wydanie jest doskonałym pomysłem na spędzenie czasu z dzieckiem. Dostajemy do ręki gotowe materiały do pracy. Dzięki rymowanym wierszykom logopedycznym w atrakcyjnej formie pozytywnie wpłyniemy na rozwój mowy i terapeutyczne działania logoedy. To pozycja przeznaczona dla rodziców, ale też nauczycieli i pedagogów.

Na wstępie autorka dowiemy się o osiągnięciach językowych dzieci do lat sześciu i uzyskamy motywację do zabawy w taki sposób, aby dzieci mogły zdobyć dobre zdolności artykulacyjne i gramatyczne.

Dostajemy tu przypomnienie, że rozmowy, wspólne czytanie, rysowanie i śpiewanie mają ogromne znaczenie na etapach rozwoju poznawczego i emocjonalnego.

Przykłady zabaw to:
✔️Głuchy telefon
✔️Sprawna ręka, bystre oko
✔️Rozpoznawanie cieni
✔️Ukrywanie przedmiotów
✔️Naśladowanie
✔️Oraz kilka innych, które może wykonać każdy z nas.
Pomysły są dokładnie wytłumaczone bez skomplikowanych zwrotów.

Przejrzystość tego wydania, urocze ilustracje i prosty tekst to z pewnością fantastyczna inspiracja dla przedszkolaków. W dodatku wierszyki łatwo wpadają w ucho i zapamiętuje się je błyskawicznie.

Tutaj będziemy mieć okazję na utrwalenie głosek wargowych, tylnojęzyjowych i środkowojęzykowych.

Polecam!

Na wstępie autorka dowiemy się o osiągnięciach...

Dodaj cytat z książki Ćwiczenia logopedyczne dla przedszkolaków (ś, ź, ć, dź, ń, j)