Black Skies Riviera

Amazon Kindle
2020-08-19
2020-08-19

Okładka książki City of Thieves Cora Kenborn, Catherine Wiltcher
City of Thieves Cora Kenborn, Cathe...
Okładka książki Tainted Blood Cora Kenborn, Catherine Wiltcher
Tainted Blood Cora Kenborn, Cathe...

2061

Na półkach: , , , , , ,

Jestem fanką pani Wiltcher, odkąd przeczytałam Trylogię Santiago. Ta seria rozbudziła moją miłość do jej mrocznego, ostrego stylu pisania. Z każdą nową książką, którą czytam, coraz bardziej zakochuję się w jej mrocznych, zabójczych postaciach i uwodzicielskich historiach.

Black Skies Riviera to ekscytująca opowieść o wrogich kochankach, która jest obowiązkowa dla każdego fana mrocznych romansów Mafii/Kartelu. Jest tu mnóstwo przemocy i chaosu, gdy zagłębiasz się w złowrogą i kryminalną stronę Riwiery.

Aiden Knight to bezwzględna, manipulacyjna i śmiertelna paczka, cała owinięta w seksowny jak grzech garnitur od Armaniego.
Jego świat jest pełen niebezpieczeństw, oszustw, przemocy oraz zemsty,( którą żyje od 14 lat i nie cofnie się przed niczym, aby to osiągnąć),gdzie wszyscy wielcy gracze mają własne plany. To niebezpieczna gra, w której można znaleźć się w środku, a Aiden musi być o krok do przodu, jeśli ma przetrwać i zniszczyć własne demony. Aiden sprawi, że twój puls przyspieszy, jest w każdym calu bardzo niebezpiecznym alfą.
Podobało mi się to, jak Aiden i Issa spotkali się po raz pierwszy, to było niesamowite i zdecydowanie leciały iskry. Jelena/Issa Dubow jest słodka, silna i lojalna wobec tych, których kocha, uwielbiałam to w niej i podziwiałam jej ogień.
Chemia między nimi jest równie paląca, co intensywna, podobały mi się ich słowne sparingi. Issa to zdecydowanie słońce i światło dla ciemnej i burzliwej strony Aidena, idealna równowaga. Uwielbiałam patrzeć, jak są dla siebie połówkami, które tworzą całość.
Ta historia utrzyma Cię w napięciu i poprowadzi w szalony kalejdoskop barwnych emocji i historię miłosną między dwiema złamanymi, pięknymi duszami. Stary gang ( Dante Santiago) też nam się pokazuje przez chwilę w tej historii, po prostu dostajemy wspaniały dodatek do tej niesamowitej książki. Wiltcher maluje swoimi słowami piękną, zepsutą, cudowną historię i po prostu jest NIESAMOWITĄ autorką. Bardzo polecam tę książkę!!!
Cieszę się, że Frankie będzie miał swoją historię do opowiedzenia. Czekam na nią z niecierpliwością.

Kolejna mafijna książka Catherine Wiltcher nie rozczarowuje, no i mamy akcenty poprzednich serii w postaci Ricka Sandersa i Dantego Santiago. Tym razem akcja toczy się na Riwierze Francuskiej, stąd ten tytuł. Aiden Knight jest właścicielem kasyna oraz ekskluzywnego jachtu Christo, na którym mieszka. Od czternastu lat pracuje dla znanego i groźnego włoskiego szefa mafii, który w zamian za to obiecuje mu zdradzić nazwiska osób odpowiedzialnych za śmierć jego rodziców. Kierowany żądzą zemsty, jak hrabia Monte Christo, przez te czternaście lat jest związany z nim niewidzialnymi kajdanami, wykonując brudną robotę dla mafii. Kiedy ma poślubić Issę Dubowną, córkę pachana rosyjskiej bratwy, w prezencie ślubnym ma dostać jedno z nazwisk, więc to małżeństwo traktuje całkowicie jako transakcję biznesową, nie dając szansy małżonce, aby to mogło się przerodzić w coś bardziej realnego. Kolejne nazwisko dostanie, kiedy wyciągnie z małżonki informacje o jej siostrze. Jak daleko gotów jest się posunąć, kiedy Issa mu zaufa, czy jest skłonny poświęcić życie innych osób dla własnej zemsty?

• Dark
  • Slow burn