Cut Corners Volume 2

Okładka książki Cut Corners Volume 2 Ray Garton, Shane McKenzie, Monica J O'Rourke
Okładka książki Cut Corners Volume 2
Ray GartonShane McKenzie Wydawnictwo: Sinister Grin Press horror
horror
Sinister Grin Press
2015-10-28
2015-10-28
horror ekstremalny horror amerykański horror

Okładka książki Udręczeni. Historia prawdziwa Ray Garton, Ed Warren, Lorraine Warren
Udręczeni. His... Ray Garton, Ed Warr...
Okładka książki The big book of blasphemy Ray Garton, Ryan Harding, Brian Keene, Edward Lee, Monica J O'Rourke, Wrath James White
The big book o... Ray Garton, Ryan Ha...

Zbiorek wydawnictwa Sinister grin press.

Trójka pisarzy, trzy różne historie i mnóstwo zabawy którą tak uwielbiam w ekstremie.

"A flat and dreary monday night" Raya Gartona to opowieść o małżeństwie w średnim wieku do którego w poniedziałkową noc przybiega ofiara napadu a za nią facet krzyczący o czarownicach i ofierze.

"Exposed" Moniki O'Rourke opowiada o zdesperowanej matce której dwunastoletnia córka zostaje porwana. Policja jest bezradna wiec kobieta bierze sprawy w swoje ręce i łapie gościa postanawiając że wydrze informacje o pobycie córeczki nawet siłą.

"Bleeding rainbows" Shane Mckenziego to perypetie pewnego 30 latka który wierzy w równowagę. Cytat poniżej idealnie oddaje sens tego opowiadania:

"The reason there is so much death is because there is so much life. The reason there is so much suffering is because there is so much ?oy. The reason there is so much tragedy is because there is so much triumph. The world has a balance."

Przyznaje liczyłem na coś ostrzejszego w ostatnim opowiadaniu ale koniec końców jestem zadowolony z lektury.

Polecam.

Zbiorek wydawnictwa Sinister grin press.

"Exposed" Moniki O'Rourke opowiada o...

Od ekstremy do ekstremy. Tak można żyć.. (przynajmniej do czasu aż nie wyląduje przez nadmiar tych historii w domu bez klamek) 😅

Dziś chciałbym pokazać wam kolejny mini zbiorek od sinister grin press. Trójka pisarzy, trzy rózne historie i mocne krwawe opisy (a to wszystko na 66 stronach).

"a flat and dreary monday night" Raya Gartona to opowieśc o małżenstwie w średnim wieku do którego w poniedzialkową noc przybiega ofiara napadu a za nią facet krzyczący że jest czarownicą i chce go złozyć w ofierze. Zapachniało mi to trochę pierwszą częscią filmu "oczyszczenie". Z tym że z zupełnie innym niespodziewanym zakończeniem.

"exposed" Moniki O'Rourke opowiada o zdesperowanej matce której dwunastoletnia córka zostaje porwana. Policja jest bezradna wiec kobieta bierze sprawy w swoje ręce i łapie gościa postanawiając że wydrze informacje o pobycie córeczki nawet siłą.

"bleeding rainbows" Shane Mckenziego to perypetie pewnego 30 latka który wierzy w równowagę. Zresztą cytat poniżej idealnie oddaje sens tego opowiadania.

Myśle ze rzecz jest warta waszego czasu. Monika swoim opowiadaniem pozjadała cały zbiorek. Dla takich opowiadań warto czytać ekstreme

• Anglojęzyczne

Dodaj cytat z książki Cut Corners Volume 2