Ajax dla zaawansowanych. Architektura i najlepsze rozwiązania

Tłumaczenie: Radosław Meryk
Wydawnictwo: Helion
Advanced Ajax: Architecture and Best Practices
978-83-246-1585-8
ajax, informatyka
angielski
Rafał

Książka "Ajax dla zaawansowanych. Architektura i najlepsze praktyki" to idealna lektura dla programisty, który miał już przyjemność pracować z Ajaksem. Podjęto tu wszystkie zagadnienia niezbędne do tworzenia dynamicznych aplikacji, niezależnie od użytych narzędzi i technologii. Na praktycznych przykładach przedstawiono sposoby wykorzystania Ajaksa do tworzenia rozbudowanych interfejsów w przeglądarce dla aplikacji internetowych, ze szczególnym uwzględnieniem ich uniwersalności, możliwości wielokrotnego wykorzystania kodu, skalowalności oraz łatwości eksploatacji. Podręcznik wskazuje zarówno sytuacje, w których Ajax jest przydatny, jak i takie, w których jego wybór nie spełni oczekiwań użytkownika.

Marek | 2011-01-02
Przeczytana: 02 stycznia 2011