Kurs dla zaawansowanych. Microsoft Excel 2000. Podręcznik studenta.

Okładka książki Kurs dla zaawansowanych. Microsoft Excel 2000. Podręcznik studenta. Corporation Microsoft
Corporation Microsoft Wydawnictwo: Wydawnictwo RM informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
Microsoft Excel 2000 Step by Step Coruseware Expert Skills Student Guide
Wydawnictwo RM
2001-01-01
2001-01-01
Piotr Kolczyński
excel

Ta książka jest kursem dla zaawansowanych. Ale raczej dla średnio zaawansowanych, czyli jak znasz i używasz tabeli przestawnych czy formatowania warunkowego, to tutaj raczej nie ma nic wyżej. Natomiast dla osób chcących poszerzyć od podstawowej wiedzy swe umiejętności w excel to tak - czytelne opisy, zrzuty, na dołączonej płycie przykłady ćwiczeń. Ale pod kątem klarowności opisów - średnio.

• Z_2018

Dodaj cytat z książki Kurs dla zaawansowanych. Microsoft Excel 2000. Podręcznik studenta.