Zagubiony anioł

Wydawnictwo: Wydawnictwo Astrum
poezja
LubimyCzytać

E-book – "Zagubiony anioł". Seria Poezja. „Zagubiony anioł” jest czwartym z kolei tomikiem poetyckim Lecha Tkaczyka. Podobnie jak i poprzednie tomiki poetyckie, tak i ten naładowany jest olbrzymią energią, która, jak twierdzi Autor, podczas czytania czy słuchania piosenek do jego wierszy może uleczyć nieuleczalne: stres, ból rozstania z bliską osobą, samotność, smutek, chorą...

E-book – "Zagubiony anioł". Seria Poezja.
„Zagubiony anioł” jest czwartym z kolei tomikiem poetyckim Lecha Tkaczyka. Podobnie jak i poprzednie tomiki poetyckie, tak i ten naładowany jest olbrzymią energią, która, jak twierdzi Autor, podczas czytania czy słuchania piosenek do jego wierszy może uleczyć nieuleczalne: stres, ból rozstania z bliską osobą, samotność, smutek, chorą miłość. Jednocześnie te dojrzałe wiersze pełne są afirmacji i niedopowiedzeń, bo Autora od zawsze fascynuje świat niewidzialny, który on, jak twierdzi, rozpoznaje po śladach na Ziemi. Nikt też tak jak on nie potrafi tak swobodnie pisać o przemijaniu, śmierci, utracie bliskich. Przykładem tego jest rozdział w tomiku „Zagubiony anioł” poświęcony pamięci jego ojca. Lech Tkaczyk swoje teksty wykorzystuje w recitalach, spektaklach teatralnych, przedstawieniach widowiskach, performance w otwartych przestrzeniach. Jest także autorem książek z dziedziny żywienia („Dieta Funkcjonalna. Samoleczenie ziołami w kuchni”), a także książek o komunikowaniu niewerbalnym („Postawa, mimika, gest”). W wolnych chwilach pisze dla dzieci. W swoim dorobku ma już ok. 100 bajek, komiksów, piosenek i słuchowisk dla dzieci, a ostatnio również filmy animowane.
Lech Tkaczyk – ur. w 1956 roku, absolwent Wydziału Technologii Żywności Akademii Rolniczej we Wrocławiu i Międzynarodowych Studiów Doktoranckich na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Autor tomików poetyckich „Anioły Codziennej Troski”, „Moja miłość niczyja”, „Ciemna strona miłości”. Do wszystkich jego tomików poetyckich nagrane zostały płyty muzyczne z poezją śpiewaną, skomponowane przez Jacka Wanszewicza oraz Ewę Dymek-Kuś oraz śpiewane wcześniej przez Karolinę Driemel, a aktualnie przez wokalistkę Kamilę Kłos.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!