Procedura przekształcania działki rolnej w budowlaną. Wzory wniosków wraz z komentarzem

Wydawnictwo: Verlag Dashofer
technika
LubimyCzytać

Tematyka Publikacja przeprowadza Czytelnika przez kolejne etapy procedury przekwalifikowania ziemi rolnej na działkę budowlaną. Jednocześnie wskazuje na zagrożenia, jakie inwestor może spotkać przechodząc przez ten proces. Ponadto poradnik zawiera przykładowe wzory wniosków wraz z odpowiednim komentarzem. Korzyści Dzięki naszej publikacji: - sprawnie zmienisz przeznaczenie swojej...

Tematyka

Korzyści

Dzięki naszej publikacji:

- sprawnie zmienisz przeznaczenie swojej nieruchomości
- prawidłowo przygotujesz niezbędne dokumenty, takie jak: wniosek o wydanie warunków zabudowy, wniosek o wyłączenie gruntu z produkcji rolnej, wniosek o pozwolenie na budowę
- dowiesz się jakie zagrożenia mogą się pojawić i jak ich uniknąć

Spis treści

5. Zabudowa siedliskowa
6. Pozwolenie na budowę

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!