Origami dla wszystkich. Cuda z papieru

Wydawnictwo: Literat
LubimyCzytać

Origami to sztuka składania papierowych figurek bez pomocy nożyczek i kleju, będąca świetną zabawą dla dzieci i dorosłych. Książka zawiera modele m.in. myszki, bratka, podniebnego skutera, wróbelka, dmuchanej bombki. Każdy model ma oznaczenie stopnia trudności. Na początku wyjaśniono wszystkie znaki dotyczące poszczególnych sposobów składania modelu. Polecamy również e-booki: Origami dla dzieci, Origami. Zwierzęta, Origami dla dzieci. Samoloty, Origami dla każdego.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!