Nieznane Tatry. Przewodnik wysokogórski Tom 2

Wydawnictwo: Góry Books
LubimyCzytać

Nowe wydanie drugiego tomu przewodnika, zmienione i poszerzone. Druga odsłona serii przewodników wysokogórskich Nieznane Tatry to podobnie jak pierwszy tom doskonała propozycja zarówno dla turystów, którzy już dobrze zapoznali się z tatrzańskimi szczytami i dolinami, jak i dla tych, którzy dopiero zamierzają odkryć mniej znane zakątki naszych najwyższych gór. W tomiku znalazły się opisy 25...

Nowe wydanie drugiego tomu przewodnika, zmienione i poszerzone.
W tomiku znalazły się opisy 25 szczytów (w tym tak kultowe propozycje jak Żabi Koń czy Staroleśny Szczyt) i ponad 50 tras, którym poświęcono dokładne opisy topograficzne, wzbogacone o ciekawostki historyczne i informacje turystyczne. Opisowi każdej trasy towarzyszy ocena stopnia jej trudności i przybliżony czas przejścia. Dla lepszej orientacji dodano również mapki graniowe z zaznaczonym przebiegiem dróg wejściowych.
Przewodnik ilustruje ponad 100 kolorowych fotografii szczytów i dolin oraz doskonałe zdjęcia panoram szczytowych z pełnym opisem.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!