MCSE Core 4 zestaw

Wydawnictwo: Helion
8371972822
LubimyCzytać

Potrzebujesz podnieść swoje kwalifikacje, pozycję w firmie, poprawić sobie sampoczucie - nic prostszego - weź udział w programie certyfikacyjnym Microsoftu. Wydawnictwo Helion proponuje Ci zestaw czterech książek z serii Exam Cram™, dzięki którym zdobycie certfikatu nie będzie już dla Ciebie żadnym problemem. Książki "Networking Essentials" zawierają przykładowe testy - to ich podstawowa...

Wydawnictwo Helion proponuje Ci zestaw czterech książek z serii Exam Cram™, dzięki którym zdobycie certfikatu nie będzie już dla Ciebie żadnym problemem. Książki "Networking Essentials" zawierają przykładowe testy - to ich podstawowa zaleta. Podczas prawdziwego egzaminu będziesz rozwiązywał podobnie skonstruowane - podchwytliwe zadania. W naszych książkach znajdziesz m.in.:

wyjaśnienie, dlaczego dobre (pozornie) odpowiedzi są błędne,
czym różnią się testy o stałej liczbie pytań i testy apatacyjne (nowość egzaminów!),
jak szybko uzyskać prestiżowy tytuł MCSE,
dlaczego warto jeszcze w tym roku starać się o certyfikat po ścieżce Windows NT 4,
ściągę z najważniejszymi pojęciami potrzebnymi do zdania egzaminu.

Kupując zestaw MCSE Core 4, stajesz się posiadaczem pełnego, tłumaczonego na język polski "braindumpu". Nawet jeśli nie planujesz zdobycia certyfikatu, seria MCSE Core 4 pomoże Ci wyjaśnić wiele problemów związanych, np. z administracją produktów firmy Microsoft.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!