AutoCAD. Biblioteka symboli architektonicznych

Wydawnictwo: Helion
LubimyCzytać

Każdy architekt, który miał okazję zapoznać się z AutoCAD-em wie, że tworzenie jakichkolwiek rysunków bez gotowych symboli jest żmudne i mało efektywne. Na dołączonej do książki dyskietce znajduje się 640 symboli architektonicznych przedstawionych szczegółowo w podręczniku. Symbole po zainstalowaniu na dysku twardym można łatwo i szybko dołączać do tworzonego rysunku! Symbole urbanistyczne ...

Symbole urbanistyczne
Transport
Różne

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!