365 razy On

365 Mal Er
9788393120468
religia
lesnydzban

Każdy dzień przynosi nam troski i radości. Pełen jest obowiązków i wyzwań. Wokół nas ludzie i sprawy, natłok informacji. Jak znaleźć w tym wszystkim sens, pokój i spełnienie? Gdzie skierować następny krok? Jest ktoś, kto zawsze, 365 dni w roku, chce nam towarzyszyć, wspierać i wskazywać drogę. Przemawia do nas przez swoje Słowo. Zechciejmy znaleźć tylko chwilę, żeby wsłuchać się w Jego głos....

Jest ktoś, kto zawsze, 365 dni w roku, chce nam towarzyszyć, wspierać i wskazywać drogę. Przemawia do nas przez swoje Słowo. Zechciejmy znaleźć tylko chwilę, żeby wsłuchać się w Jego głos. On - Jezus Chrystus uczyni to w biblijnych rozważaniach Wilhelma Buscha.
Autor - niemiecki pastor luterański, pietystyczny ewangelista i duszpasterz młodzieżowy, żyjący w latach 1897-1966 dzieli się na kartach tej książki swoją osobistą wiarą, którą miał odwagę głosić publicznie także w czasach nazizmu, za co był prześladowany i więziony. Nigdy nie wyrzekł się Jezusa, zawsze składał o Nim świadectwo, które Dobrą Nowinę przeciwstawiało złu nieludzkiego systemu.
Mimo upływu lat kazania Wilhelma Buscha są wciąż popularne w Niemczech i innych krajach, czego przykładem jest tłumaczona na różne języki, wielokrotnie też wydawana w Polsce, bestsellerowa książka "Jezu naszym przeznaczeniem".

źródło opisu: opis okładkowy

źródło okładki: http://clc.org.pl/365_razy_on_-12811i

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!