Dyskusje o książce Baśnik

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (kwiecień 2018)
Imieninowe prezenty książkowe!  iusz Geniusz  Dżentelmen w Moskwie Dżentelmen w Moskwie  Mały Przyjaciel Mały Przyjaciel  Zapomniany Legion
Co warto czytać wiosną?
Moją czytelniczą wiosnę szturmem podbił "Tryjon", dawno żadna książka mnie tak nie wciągnęła.  Tryjon Tryjon
Czytamy w weekend
Wystarczy wejść na główną stronę i zobaczyć aktualność. Nic się magicznie nie pojawia i nie jest antydatowane :D http://lubimyczytac.pl/dyskusja/433/18085/czytamy-w-majowke
6 lata temu
Poszukuję ksiażęk (I kwartał 2018)
Nie mogę napisać na pw, bo wyskakuje brak uprawnień http://lubimyczytac.pl/brak-uprawnien
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (marzec 2018)
Sprzedam książki z gatunku kryminał/horror/fantasy/post-apo. Wszystkie w bardzo dobrym stanie, raz czytane lub (wstyd przyznać) zupełnie nowe. 20zł/szt (przesyłka wliczona)  Dawca Dawca  Opowieści o pilocie Pirxie Opowieści o pilocie Pirxie
6 lata temu
[Zakończony] Nigdy nie jest za późno, by szukać szczęścia - wygraj pakiet książek "Baśnik" i "Szeptać".
Bardzo dziękuję! Serdeczne gratulacje dla pozostałych laureatów i powodzenia dla wszystkich uczestników w kolejnych konkursach :)
Pokazuje 12 z 13
Zobacz kolejne