Widziałam niebo

Wydawnictwo AA
2016-01-01
2016-01-01
Magdalena Partyka
biografia życie po życiu śmierć kliniczna uzdrowienie wskrzeszenie

Wzruszająca historia Kobiety która musiała umrzeć by się zmienić ze zgnuśniałej i narzekającej materialistki w Kobietę łagodną i kochającą innych ludzi która nareszcie docenia to co ma. Bardzo polecam :)

Początkowo nie chciałam oceniać tej książki, bo w końcu dotyczy świadectwa życia prawdziwej osoby i czułam się dziwnie, przyznając gwiazdki. Po namyśle doszłam jednak do wniosku, że jednak to zrobię.

Pozycja ta mnie zainteresowała, ponieważ miała dotyczyć doświadczenia po śmierci i zobaczenie nieba. Prawda jest jednak taka, że zajmuje to strasznie mały wycinek całej książki. Większość to opowieść o życiu, chorobie i o wierze w Boga bohaterki oraz jej rodziny. Z książki wypływa dająca nadzieję prawda, choć jednocześnie ta nauka nie jest łatwa. Większy problem jednak leży w tym, że opis książki jest mylący i dostałam raczej nie to, czego się spodziewałam.

Książkę dedykuję wszystkim, którzy potrzebują cudu- Betty Malz

Niewielka książka z pociągającą okładką - otrzymałam w prezencie imieninowym.
To niezwykła, dramatyczna historia dziejów życia Amerykanki, Betty Malz.
Uzdrowiona przez Jezusa z ciężkiej, śmiertelnej przypadłości, po śmierci
klinicznej wróciła do normalnego życia drogą metamorfozy. Jej pogłębione relacje z Bogiem i ludźmi wniosły szczęście do przyszłości i rodziny.
Język publikacji jest prosty, styl uduchowiony z emocjami - narratorki i potencjalnego czytelnika - towarzyszącymi poruszającym wydarzeniom fabuły.
Warto było ją przeczytać:-) Rola Biblii w życiu człowieka cenną wartością jak wykazała Autorka książki...

Książkę dedykuję wszystkim, którzy potrzebują cudu- Betty Malz

Niewielka książka z pociągającą okładką - otrzymałam w prezencie imieninowym.
To niezwykła, dramatyczna historia dziejów życia Amerykanki, Betty Malz.
Uzdrowiona przez Jezusa z ciężkiej, śmiertelnej przypadłości, po śmierci

Przedstawiam wam bardzo wciągającą książkę "Widziałam niebo" Betty Malz. Jest to książka oparta na faktach. To wszystko działo się naprawdę.

Znalazłam cytat, który przypadł mi do gustu:
" W twoich ustach umieranie brzmi jak dobra nowina" - powiedział Betty jej mąż, John, po tym jak wysłuchał jej opowieści.

Bardzo wzruszająca opowieść o tym jak Betty w wieku dwudziestu siedmiu lat została dotknięta ciężką chorobą. Uznano ją za martwą. Co gorsza po tym, jak uznali ją za zmarłą naciągnięto szpitalne prześcieradło, ale po kilkunastu minutach powróciła do żywych.
W tej książce znajdziemy relację z tego co Betty zobaczyła, poczuła oraz to co usłyszała. Po drugiej stronie, którą nazywamy "śmiercią".

Bardzo często boimy się mówić słowo "śmierć". Gdy je wypowiadamy to z niechęcią i smutkiem. Coraz mniej się o tym rozmawia. Betty pokazuje nam, że po drugiej stronie nie jest, aż tak źle jak myślimy. Książka jest bardzo wciągająca już od pierwszych stron i wzruszyłam się, gdy był temat śmierci. Byłam ciekawa jak to wszystko się zakończy. Betty pisze prostym językiem. Bardzo wzrusza jej świadectwo, które jest prawdziwe, bardzo cieszę, że odważyła napisać książkę o swojej historii.
Tę książkę czyta się dość szybko. Mam nadzieję, że historia zachwyci niejedną osobę tym niecodziennym świadectwem. To się dzieje naprawdę....

Bóg nam daje tyle świadectw ludziom, by w niego uwierzyli i czynili DOBRO. Coraz więcej jest cudów, nie tylko w Polsce, ale też za granicą.
Bardzo mnie przekonało do sięgnięcia tytuł, który widziałam i postanowiłam przeczytać i nie żałuję tego.
Okładka jest pozwalająca i tajemnicza.

Drodzy czytelnicy, bardzo wam polecam tę książkę z całego serca, można w ten sposób się dowiedzieć jak wygląda życie po drugiej stronie.

Bardzo dziękuję wydawnictwu AA za egzemplarz do recenzji, który okazał się strzałem w dziesiątkę! Oceniam książkę 5/5.
Tłumaczenie: Magdalena Partyka

Wydawnictwo AA

Znalazłam cytat, który przypadł mi do gustu:

Bardzo wzruszająca opowieść o tym jak Betty w wieku dwudziestu...

Książka, która przede wszystkim wzbudza refleksję. Cuda, które istnieją, co do tego nie ma wątpliwości. Człowiek, który wystawiony jest na próbę. Każdy z nas zmaga się z różnymi sytuacjami i książka ta może być niejakim "oparciem". Polecam oczywiście.

Niesamowita książka!

Niesamowita książka!

Piękne świadectwo kobiety, która wróciła z zaświatów. To doświadczenie zaowocowało zmianą życia - nie tylko autorki, ale i jej bliskich.

• 2019 rok
  • Przeczytane 2020
  • 2019 ROK
  • Wymienię albo sprzedam
  • Rozwój duchowy, religia
  • 52 w 2017

Dodaj cytat z książki Widziałam niebo