Widziałam niebo

My Glimpse of Eternity
religia
Magdalena Partyka
biografia życie po życiu śmierć kliniczna uzdrowienie wskrzeszenie

Początkowo nie chciałam oceniać tej książki, bo w końcu dotyczy świadectwa życia prawdziwej osoby i czułam się dziwnie, przyznając gwiazdki. Po namyśle doszłam jednak do wniosku, że jednak to zrobię.

Pozycja ta mnie zainteresowała, ponieważ miała dotyczyć doświadczenia po śmierci i zobaczenie nieba. Prawda jest jednak taka, że zajmuje to strasznie mały wycinek całej...

Książkę dedykuję wszystkim, którzy potrzebują cudu- Betty Malz

Niewielka książka z pociągającą okładką - otrzymałam w prezencie imieninowym.
To niezwykła, dramatyczna historia dziejów życia Amerykanki, Betty Malz.
Uzdrowiona przez Jezusa z ciężkiej, śmiertelnej przypadłości, po śmierci
klinicznej wróciła do normalnego życia drogą metamorfozy. Jej pogłębione relacje z...

Przedstawiam wam bardzo wciągającą książkę "Widziałam niebo" Betty Malz. Jest to książka oparta na faktach. To wszystko działo się naprawdę.

Znalazłam cytat, który przypadł mi do gustu:
" W twoich ustach umieranie brzmi jak dobra nowina" - powiedział Betty jej mąż, John, po tym jak wysłuchał jej opowieści.

Bardzo wzruszająca opowieść o tym jak Betty w wieku dwudziestu...

Książka, która przede wszystkim wzbudza refleksję. Cuda, które istnieją, co do tego nie ma wątpliwości. Człowiek, który wystawiony jest na próbę. Każdy z nas zmaga się z różnymi sytuacjami i książka ta może być niejakim "oparciem". Polecam oczywiście.

Niesamowita książka!

Piękne świadectwo kobiety, która wróciła z zaświatów. To doświadczenie zaowocowało zmianą życia - nie tylko autorki, ale i jej bliskich.

• 2020
  • 2019 ROK
  • Biograficzne. Pisane przez życie.
  • 2019 rok
  • Rozwój duchowy, religia
  • 52 w 2017
  • Z dedykacjami

Dodaj cytat z książki Widziałam niebo